Wpis z mikrobloga

#pastasolgaz @SOLGAZ

Heh, pewnie większość z was słyszała o super popularnej aplikacji Tinder. Dla tych, którzy nie wychodzą z szafy napiszę w skrócie, że zakładamy konto, oceniamy osobników płci przeciwnej w skali 0-1/ISO (Ruchable or not), a oni/one oceniają nas. Gdy osoba, która nam się spodobała również nas zaserduszkuje to jest wygryw i możemy przystąpić do działania. W ten sposób zdobywamy przyjaciół (ehe, przyjaciół, akurat #!$%@? xD). Założyłem sobie tam konto jakiś czas temu, #!$%@?łem najlepsze zdjęcia (jedyne, na których nie mam krzywej mordy xD) żeby pokazać jaki jestem fajny i w ogóle zawsze #!$%@? uśmiechnięty hehe, no i przystąpiłem do oceniania dupeczek. Raz nawet trafiłem na Hannę Lis (żona Tomka Liska xD), ale nie zlajkowałem, bo słaba imo. Robiłem to przez 7 dni. I #!$%@?. Żadnego trafienia, no super, nienawidzę życia. Zapomniałem o tym całkowicie i olałem to gunwo.
No i parę dni temu byłem na przebieranej imprezie. Poszedłem z moim ziomeczkiem Jakubem (prowadzi funpage, chyba jakiejś wytwórni, bo ponoć robią płyty) i nie znałem tam nikogo więcej. Wszyscy #!$%@? jak Kwaśniewski za czasów świetności. Przedstawiłem się każdemu po kolei, m.in. Grażynie 6.9/10 w masce kota i z tatuażem na plecach xD. Kumpel przygruchał sobie jakąś Karynę lat 18 przebraną za dziennikarkę i poszedł dżentelmen ją odprowadzić. No super #!$%@?, zostałem sam. W tym czasie grupa sebixów malowała #!$%@? na czole innego sebixa, który zasnął w kącie i zarzygał koszulkę. Nie chcąc brać udziału w tej imbie wyjąłem telefon i bezcelowo klikałem po ekranie. Z nudów wbiłem do tindera i zacząłem oceniać duperki z okolicy. Jedna, druga, trzecia i nagle #!$%@?.png. Wyświetliła mi się całkiem dobra laska, ładne oczka, niczego sobie udo, tatuaż... o #!$%@?łę to Grażyna z imprezy xD. Co prawda płaska jak płyty gazowe Solgaz, ale klikam serduszko i noniewierze. Jest dopasowanie hehe. No dobra fajne, ale co dalej. Myślę co jej napisać (bo przecież nie zagadam xD) i nic oprócz "Czy jesteś zadaniem z przyry? Nie, czemu? Bo jeszcze Cię nie zrobiłem, a już dawno powinienem" xD nie przychodzi mi do głowy. No ale bez przesady, już zacząłem wpisywać "Cześć, co słychać?" gdy ktoś łapie mnie za ramię. Patrzę a to Grażyna i wyskakuje z tekstem "czy pożyczę jej okulary" xD. Nie wiedząc o #!$%@? chodzi szybko odpowiedziałem "może powinnaś iść do okulisty" no #!$%@? pięknie xD już zacząłem się zastanawiać po co jej moje oksy skoro ma maskę kota na kniapie, gdy ona na to "hmm, okulista..., chyba faktycznie powinnam, bo nie widzę świata poza tobą". #!$%@?.jpeg xD
Zanim w ogóle zdążyłem zareagować rzuciła szybko “cały się trzęsiesz, chyba Ci zimno… a ja jestem jak płyty gazowe Solgaz… ogrzeje Cie bez płomieni...”, zbliżyła się i zaczęła mnie całować. Czuje dobrze xD Kilka sekund później złapała mnie za rękę i pociągnęła do sypialni, no nieźle xD W głowie już zacząłem układać plan jak się wytłumaczyć, że doszedłem po 30 sekundach xD. Zamknęliśmy za sobą drzwi. Jedną ręką objąłem ją w tali, a drugą zdjąłem maskę kota i #!$%@? nie wierze, przede mną stoi Tomasz Lis, słynny polski prezenter, rzetelny dziennikarz i konferansjer. Zanim #!$%@?ł mi z bańki zdążyłem tylko usłyszeć "To za Hannę".
Obudziłem się w jakimś ciemnym pomieszczeniu przywiązany do krzesła. Czułem tam jego obecność. Nagle w oczy zaświeciło mi mocne światło. Tomasz zapytał tylko: "dlaczego nie zlajkowałeś Hanny na Tinderze?". Zacząłem się jakoś tłumaczyć, mówiłem mu, że mi się telefon zawiesił, źle kliknąłem, że znam jego przyjaciela Jakuba, żeby mnie oszczędził itd. W tym czasie przecinałem sznur na rękach nieobciętymi paznokciami xD. Po kilku minutach udało mi się przerwać linę. Nie czekając zerwałem się do ucieczki. Tomasz mnie nie gonił, słyszałem tylko jak łka i krzyczy "dlaczego sprzedałeś Czeczenie uranom?" czy jakoś tak xD
Pobierz kary_koniu - #pastasolgaz @SOLGAZ 

Heh, pewnie większość z was słyszała o super po...
źródło: comment_M58gQqIBnPVgHG7V4e7Xo84UunzWXMNX.jpg
  • 1