Wpis z mikrobloga

#wtf #januszebiznesu #remont ##!$%@? #logikarozowychpaskow #remontzkhaleesi

kutwa mirki, nie wytrzymię...

Zamówiłam 30 czerwca kabinę prysznicową na alegrogo. Duże cholerstwo itp itp. Sprzedawca obiecywał, że od razu wysyłają, jutro będzie (są gdzieśtam z Polski, ale wysyłka prosto od producenta ze Szczecina, żeby było łatwiej - wysyłka do Szczecina) - firmą Schenker. Minął tydzień, a paczki nie ma. Piszę do sprzedawcy WTF, on mówi, że od razu tego samego dnia poszło wysłanie i żebym kontaktowała się z Schenkerem. Zerknęła na list przewozowy. Na nim napisane, że 30.06 o 13:28 wysłane i o 15:59 paczka przybyła. WWWWFFFFTTTT?? Dzwonię do nich, a tam co?

dzida z infolinii: Paczka zagubiła się na magazynie i nie możemy znaleźć.

ja: To co ja mam teraz zrobić

dzida z infolinii: No nie wiem, poszukamy jej, ale nie wiem, kiedy będzie wysłana, proszę czekać na telefon od nas. My nie wiemy gdzie ona jest.


No ja pierdziele... remont się rozpoczyna, a ta nie wie, czy paczka istnieje, bo jest w systemie, przyjęta na magazyn, ale nikt jej nie widział O.O

Co ja mam teraz zrobić ;<<<
  • 24
@Khaleesi: no rozumiem, bo sama jestem na etapie remontu itp. ja bym na Twoim miejscu dopłaciła i była spokojna, że kabina będzie na czas, cała i zgodna z opisem ʕʔ
@sillemo ale firma, u ktorej kuoilam jest dobra, dobre opinie, wysylka w ciagu kilku godzin. To transport zawinil, a moglo to sie stac u kazdej firmy :-D a jednak 400 zl przy calym budżecie, to sporo :-D
@Khaleesi: Wtf. To jakaś plaga, ostatnio pewna firma kurierska mi zgubiła paczkę. To znaczy, najpierw dowiedziałam się, że nie wiedzą, gdzie jest, a następnie stwierdzili, że paczka dotarła do Paczkomatu (choć umawialiśmy się na doręczenie przesyłki przez kuriera), ale nie będę mogła jej odebrać, bo sprzedawca nie przekazał kurierowi... moich danych. Nie dość, że sprzedawca dał dupy po całości (no wysyłanie paczki bez zaadresowania do kogo?), to jeszcze firma kurierska kazała
@kociorek: ja bym tutaj na sprzedawcy nie wieszała psów, bo bez adresata żodyn kurier paczki nie przyjmie. Pewnie to było ich takie kretyńskie tłumaczenie, żeby zwalić część odpowiedzialności na sprzedawcę... zamordowałabym ich wszystkich ;D
@Khaleesi: Sklep potwierdził, że nie przekazał moich danych kurierowi, a firma kurierska potwierdziła, że wysłała paczkę bez danych adresata :D Nie wiem, jak to się stało, ale i jedni i drudzy nie potrafili mi tego wyjaśnić. Przycisnęłam jednych i drugich (też zależało mi na czasie jak Tobie) i dostałam paczkę następnego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Khaleesi: Przecież Ty nie masz umowy z firmą kurierską i generalnie za przeproszeniem gówno Cię powinno obchodzić co się dzieję z paczką i w jakim stanie magazyn Schenkera. Ty masz otrzymać zgodny z zamówieniem produkt w terminie podanym przez sprzedawcę na Allegro.pl...
Niech wyślę Ci drugi produkt, a pierwszy niech sobie reklamuje u przewoźnika. To nie Twoja brocha.