Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki!
Jako różowy pasek przybywam z zapytaniem software'owym. Szukam możliwości ustawienia innej prędkości wskaźnika na myszce i touchpadzie, powiedzmy. Właściwie to najchętniej ustawiłabym akcelerację włączoną na touchpadzie a wyłączoną na myszy. Bez osobnego sterownika do myszy (odziedziczona po chłopaku mysz z razera, a jak wszyscy wiemy, sterowniki do razera czynią mysz bezużyteczną) pewnie nie jest to możliwe jednocześnie.. Koniec wstępu.
Aktualnie zastanawiam się czy (a konkretniej jak) w windowsowym Harmonogramie Zadań a.k.a. Task Scheduler ustawić zadanie typu "po podłączeniu myszy wyłącz akcelerację". Internety nie są zbyt sympatyczne w tym temacie, więc jako przykładny różowy pasek, przybywam zapytać, bo a nuż ktoś to potrafi, ludzie różne umiejętności kompletują.
Więc, Mirki, Mirkowie wszelkiej maści, ma ktoś może pomysł jak ustawić taki trigger?

#pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #informatyka #windows10
  • 6
@Arisa: Po co robi takie dziwne rzeczy? W Windowsie bez instalacji dodatkowego oprogramowania nie można nawet ustawić różnych adresów ip dla różnych sieci wifi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alkreni: Do Overwatch ;D Na co dzień korzystam z touchpada, ale z okazji kończącej się sesji przydałoby się uroczyście wkroczyć w świat fpsów. A że jestem osobnikiem leniwym, nie chce mi się za każdym razem przestawiać tego w opcjach.
Wychodzę z założenia, że skoro dało się przekombinować i wrócić w dziesiątce normalne scrollowanie na touchpadzie, to wszystko się da. Więc szukam i pytam c; A że, choć wstyd się przyznać, znam
@Arisa: Mam od paru lat i nic nie psują o.0 U kolegów też wszystko jest ok. Słyszałem, że auta się psują i ludzie przez to umierają, wolałbym tego uniknąć - serio tak to brzmi xD

Co do wpisania w tamto pole "explorer.exe". To w tym folderze jest ten plik "C:\Windows".