Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki! Jestem dwudziestoletnim #rozowypasek i.... jestem dziewicą, i nigdy tak na dobrą sprawę nie miałam chłopaka - spotykałam się z jednym gościem przez 4 miesiące, doszło do tego że zrobił mi hm, dobrze, ale nic więcej, a ja byłam zmęczona jego #!$%@? o byłej, że przez nią nie ufa kobietom (a sam parę razy okłamał mnie w dużych sprawach) i zakończyłam sprawy bo nie chciałam więcej czasu marnować na ten rollercoaster. Teraz jestem sama, zakochana mocno bez wzajemności (on o tym nie wie) w koledze z grupy na uczelni ale zaczynam dostrzegać jego wady i coraz bardziej mnie irytuje, więc raczej nie będę tego rozwijać. Po prostu, boję się że już nikogo nie znajdę i nie ma nikogo dla mnie, no bo... niby loszki mają tyle okazji, ale ja jestem wysoka (180 cm) wzrostu, nie gruba, ale o kobiecych kształtach (mam czym oddychać i na czym usiąść ale mieszczę się w prawidłowym BMI i tłuszcz mi się nie wylewa) i wydaje mi się, że jakiejś bardzo okropnej twarzy nie mam? Z charakteru też wydaje mi się że nie jestem jakaś #!$%@?, jestem takim torchę śmieszkiem, nie bawię się w teksty typu "domyśl się" czy coś, nie ubiegam się o atencję, nie jestem blacharą, ani materialistką, studiuję, pracuję dorywczo... Mirki doradźcie, co powinnam w sobie zmienić, żeby znaleźć kogoś na stałe? Nie chce się wyszaleć, chcę poznać kogoś z kim będę do końca życia... #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 23
  • Odpowiedz
Anon: Dasz sobie radę.Piszesz że jesteś młodą i atrakcyjna więc prędzej czy później ktoś się pr,y Tobie zakręci.W chwilach smutku proponuje wyjść z założenia że pr,ynajmniej nie jesteś 23 letnim niezbyt urodziwym prawiczkiem który był w życiu na dwóch randkach po których czuł się jak kupa gówna.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja pierdzielę! Dziewczyno! Masz DOPIERO 20 lat i boli Cię dziewictwo? Wyluzuj, naprawdę! Toć kupa czasu przed Tobą! Korzystaj z życia, wychodź do ludzi, a znajdziesz zarówno niebieskiego, jak i, przy okazji, seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie łap doła, bo smutasów nikt nie lubi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz