Wpis z mikrobloga

Ja wiem że dla Was to ogromne wyzwanie, znacznie przekraczające dodanie #!$%@? czarnego kota do belki. Czasem mam wrażenie żeście kupili skrypt wypoku i wolicie nie ruszać nic, bo #!$%@? xD A jak już ruszycie cokolwiek, to potem się wpisy dublują itp itd itp itd itp itd. W sumie norma u nas. A wyprosić o jakąś nową opcję.... oj ciężko. Mam wrażenie że siedzicie na stronie z darmowymi skryptami i wciskacie co 5s F5 czy jakiś nowy gotowy mod nie doszedł xD

Ale... @m__b @a__s #moderacjacontent #moderacja

Może postaracie się CHOCIAŻ TROSZKĘ, i wprowadzicie coś, co jest rzadko spotykane?

Profilowe nuty :D Coś ala na http://www.liveleak.com/view?i=747_1412498432
Wbijcie w komentarze, po najechaniu na avatar, odtwarza się ustawiony przez danego usera, dźwięk.

Jak że zajebiste, jakże mało spotykane, jakże proste do napisania.

#luzneprzemyslenia
#takaprawda
#nowywykop2016 (chociaż, nie różni się niczym prócz "NOWY" pod logiem :D A no w sumie, zapomniałem o masie nowych błędów, w tym jesteście bezbłędni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_cz12nfRFumLpqAiqgODkZPXJ8hpcOmMR.jpg
  • 13
@kejes: To nie pij jak jezdzisz myszką. Można ustawić sekundowe opóźnienie. Przez co nie było by możliwości przypadkowego odtworzenia. A dźwięk, danego profilu, mówił by dużo o jego właścicielu :D
@a__s: O widzisz, zamiast @a__s miałem napisać @l__g. Nie pamiętałem jak mu tam. Miłego wieczoru :P

No, to już w sumie mam zawołaną całą trójcę.

Więc, dlaczego po MEGA OGŁOSZENIU NOWEJ FUNKCJI, jak wam 50 osób pisze że zaczęły się dublować wpisy, komentarze itp. Dla czego nie robicie z tym nic, tylko po miesiącu znowu MEGA OGŁOSZENIE NOWEJ FUNKCJI. I znowu +10 do błędów.

#!$%@? za te 6tysięcy na miesiąc,