Wpis z mikrobloga

Popełniłem fragmovie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pierwszy raz się w to bawię, ale całkiem fajnie jest poeksperymentować z montażem. Pewnie coś jeszcze kiedyś zrobię.

Z jakiegoś powodu youtube strasznie mocno kompresuje film i wychodzi jakby był nagrany z bardzo niskim bitrate mimo tego, iż na kompie wszystko ładnie czysto wygląda. Ktoś wie co jest tego powodem? Wszystko przesłane w formacie .mp4 i ustawieniach takich, jakich żąda jutube.



[ #csgo #csgohero #tworczoscwlasna #youtube #polskiyoutube ]
softenik - Popełniłem fragmovie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pierwszy raz się w to bawię, ale całkie...
  • 21
@wzr1one: Ja używam Vegasa Pro 13 do montażu, a on jest dość kapryśny i jak coś nie podpasuje przy renderze (np. odpalisz na moment jakiś program wymagający) to potrafi wywalić glicze. Wkurzające zwłaszcza, że mój film się renderował 40 minut i nie chciało już mi się od nowa czekać xD.
@softenik: YouTube zawsze obniża jakość filmików (czyli bitrate), niezależnie od tego jak się wyrenderuje. W szczególności że jest to filmik 720p60 a nie full hd, to bitrate jest jeszcze mniejszy. Spróbuj na następny raz 1080p60 o ile możesz (nagrać i wyrenderować) - YouTube wtedy da trochę większy bitrate. Mimo tego dalej jak będzie się dużo działo na ekranie to czasem będzie się rozmazywać. Niektórzy na YT robią tak, że nagrywają filmy