Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy. Mój różowy pasek posługuje się SGS4 (i9505 T-mobile), chciałem wrzucić jej CM'a i natknąłem się na artykuł o instalatorze, który wrzuca się na telefon i robi wszystko za nas. Działa to jeszcze?

Ewentualnie przyjąłbym instrukcję krok po kroku jak go zrootować i wgrać rom godny według Was uwagi.

#android #cyanogenmod #sgs4
  • 7
@dwa_koty_kastrowane: @magiczny_orangutan: W ogóle CM daje radę, czy obejrzeć się za czymś innym?
Spotkałem jeszcze:
1. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2557353
2. Lub gołego androida?

Zupełnie nieważne są dla mnie dodatki, podstawowa funkcjonalność telefonu (aparat, telefon, smsy i podstawowe aplikacje). CM sobie z tym poradzi? Pamiętam jeszcze jak bawiłem się swoim tabletem zza czasów premiery Galaxy Tabem 2 i CM potrafił się wykrzaczać przy włączaniu WiFi lub aplikacji aparatu.
@kaskaderMike siedzę na CM od czasów Galaxy s2 i w zasadzie tylko z Sony Xperia SP były problemy. Reszta była niemal tak stabilna jak stock, ale zawsze o wiele szybsza i czasem mniej energochłonna. Ogólnie mocno polecam nawet do używania dla osób które nie siedzą w telefonach.
Ogólnie większość Romów w internecie jest opartych na CM lub AOSP, wiec w zasadzie co byś nie wybrał, to to jest w zasadzie to samo.