Wpis z mikrobloga

Szukam gdzieś info na temat montażu zespołu kilku gniazdek elektrycznych w jednym miejscu. Znów popełniłem błąd wchodząc na pewne znane forum xD

Jak zwykle się nie zawiodłem i trafiłem na typowe #elektrodacontent Zgniłem momentalnie xDD Typowa elektroda jest typowa xD

#elektroda #bekazelektrody
TadeuszSynZygmunta - Szukam gdzieś info na temat montażu zespołu kilku gniazdek elekt...

źródło: comment_dt3J2Bco2oeTvbBvqQo6ARCVpWveS0v6.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefan_banach: @rith: to raczej nie było jego pytanie, ale pytanie zadane przez kogoś wcześniej. Problem jest w tym, bo koło się zamyka. Jeśli ktoś używając google, wchodzi na elektrodę znajduje taki temat bez odpowiedzi, a jeśli będzie chciał zadać własne pytanie, no to "temat poruszany wielokrotnie, użyj wyszukiwarki, zamykam".
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta:
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I MONTOWAĆ GNIZADKA BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD NIE ZNAJĄ PODSTAWOWYCH POJĘĆ
  • Odpowiedz
  • 55
@TadeuszSynZygmunta jeżeli ktoś przewody nazywa A B C to faktycznie lepiej niech nie podłącza gniazda. Niektórzy zapominają że taki mały kabelek moze zabić. Jeżeli prowadzisz tego typu forum to jesteś odpowiedzialny za odpowiedzi jakie udzielasz. W USA mógłbyś domagać się sporego odszkodowania za wypadek spowodowany błędnym wpisem. Wiele jest historii gdzie faktycznie można posmieszkowac z elektrody, ale ta do nich nie należy.
  • Odpowiedz
@marcelus: Wiem na czym polega problem. Nie zmienia to faktu, że admin dobrze napisał.

Zresztą, spróbuj na mirko w tagu program o wanie napisać coś podobnego - zostaniesz zjedzony od razu. A poziom pytania OPa (pytał się o kable A,B,C O_o) jest mniej więcej porównywalny do pytania "Mirki, chciałbym się nauczyć Javy w wersji Script, dajcie jakieś materiały".
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Wprawdzie to tylko niskie napięcie ale od porażenia niskim ginie znacznie więcej ludzi niż średnim i wysokim. Czy jeżeli nie miał byś zielonego pojęcia o motoryzacji brał byś się za wymianę klocków hamulcowych? Albo innego elementu auta odpowiedzialnego za bezpieczeństwo? Sytuację z obrazka można porównać do nazywania klocka hamulcowego - " to szpejo od hamulców".
  • Odpowiedz
@rafion: Zgadza się, tez odnoszę wrażenie że autor tamtego postu nie powinien się brać za elektrykę, nie zmienia to jednak faktu że można było udzielić mu normalnej odpowiedzi ale na końcu zastrzec żeby pomyślał nad zawolaniem elektryka :)

@stefan_banach: @coma24: To nie ja zadałem tam pytanie, mam uprawnienia SEP, wiem jak się obchodzić z prądem i umiem zamontować gniazdko w ścianie xD Szukałem tylko info na
  • Odpowiedz