Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Dzisiaj mija nam z najlepszą kundelkowatą Ami pół roku razem odkąd przywiozłam ją ze schroniska. Za adopcję odwdzięcza mi się całym sercem (jak widać na załączonych obrazkach), milionem pogryzionych kapci, porozrywanych kabli, nadjedzonych skarpetek, a to wszystko wyraża tylko jej przeogromną psią miłość. Polecam wszystkim, (odpowiedzialnie) adoptujcie psiaki! Każdy dom z uratowanym psem to naddom, a piwnica to nadpiwnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj pierwsza prezentacja na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #pies #psy #wroclaw #pokazpsa #zwierzaczki #niekupujadoptuj
koAlaa - Mirki i Mirabelki! Dzisiaj mija nam z najlepszą kundelkowatą Ami pół roku ra...

źródło: comment_PNBNZr5wB2JZXCmRyVGD1gcZQQIIBb9I.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@koAlaa: nie baliście się brać szczeniaka? nie dostawała #!$%@? na początku, jak zostawialiście ją w domu? ;) w tym roku pewnie też będę brał psa ze schroniska :) Tylko nie wiem czy emocjonalnie wytrzymam to wydarzenie ;)
  • Odpowiedz
@numberxnine: dostawała ( ͡° ͜ʖ ͡°) odbywało się też wielkie piszczenie jak zajmowaliśmy się czymkolwiek innym niż zabawą z nią, ale to dość szybko minęło i się przyzwyczaiła. Miałam kilka psów w życiu i muszę przyznać, że to jest wyjątkowo atencyjny egzemplarz, a i tak powoli poważnieje ;) Życzę powodzenia w poskramianiu psiaka, a mimo wszystkich szkód i nieprzyjemności pierwsze wspólne dni i tak są mega
  • Odpowiedz
@koAlaa: ja raczej będę brał trochę starszego psa. niestety będzie musiał zostawać na kilka godzin sam, więc szczeniak raczej tego nie zniesie zbyt dobrze. jak będę w domu to może mi nawet na głowę wchodzić :P
  • Odpowiedz
@koAlaa: Serce się raduje jak widzę takie obrazki w roli głównej z psiakiem ze schroniska ()
Dobra z Ciebie mirabelka łapcie plusa z Ami :)
  • Odpowiedz