Wpis z mikrobloga

Mirki czy aktualnie opłaca się kupić iphone 5s ? nie mam zamiaru wydawać 2000 na telefon a mam już dość androida i tutaj rodzi się pytanko czy kupić iphone 5s który jest już lekko przestarzały i tutaj moje pytanie czy podrzuci ktoś jakieś screeny z działania baterii, zdjęcia robione telefonem i oczywiście jak się sprawuje codziennie ?
#iphone #ios #zakupy #android
  • 24
@HypnoSq: a po ios 10 ? puszczą go kantem czy dalej coś będą aktualizować? Jak wygląda polityka apple w tej sprawie bo na androidzie to masz 18 miesięcy gwarancję aktualizacji i później tylko łaska producenta.
@STEEX: aktualnie mam flex 2 5,5 cala i powiem szczerze że w mojej pracy 8-10 chodzenia mi ten rozmiar przeszkadza, dlatego własnie chciałem coś mniejszego i chyba padnie na iphone 5s


@The_Red_Viper: jakbyś dozbierał kasę na iPhone SE to ten telefon jeszcze z 5 lat pociągnie, a rozmiar identyczny jak 5s. 5S dostanie jeszcze iOS 11 i jeżeli miałbym strzelać to 12 też, bo to telefon z 64 bitowym procesorem
@lent: nie musiał bym nic dozbierać :) mam tą kasę tylko widzisz ja na telefonie robię tylko 6 rzeczy: dzwonię, wysyłam sms, sprawdzam pocztę, robię zdjęcia i sprawdzam sobie autobusy - to wszystko i nic ponadto :) a 5s ma ten fajny bajer z liniami papilarnymi na przycisku home i to mi się bardzo podoba
@The_Red_Viper: To zastanów się czy nie wydać więcej i mieć spokój na lata. iPhone SE to tak naprawdę iphone 6s (bez 3d touch - przez to jest taki tani) w obudowie od iPhone 5s - będzie dużo szybszy od 5s, bo to przeskok o 2 modele tak jakby. Gdybym kupował właśnie telefon do podstawowych zadań to wziąłbym SE i używał go do końca jego żywota, bo podejrzewam, że przez 5 lat