Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy decyzja na 3-letni związek na odległość, na dużą odległość i rzadkie widywanie jest rozsądną decyzją w imię miłości? Jak wyglądają historie takich związków i czy byliście w takich/byliście ich świadkami? Jak ludzie po 3 latach na odległość zaczynają mieszkać razem, to wychodzi im na dobre i umacniają związek czy jednak wszystko się rozpada?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma co gdybać, czy będzie ok jak po 3 latach para zamieszka razem, bo do tego czasu zdążą znaleźć innych partnerów. Może jakieś stare małżeństwo dałoby radę przetrwać taką rozłąkę bez zdrady, ale nie osoby, które się jeszcze nie zdążyły poznać, nie mówiąc o wspólnym życiu. Po dwóch latach normalnego związku chemia przestaje działać (czasem trwa to dłużej, czasem krócej). W przypadku braku bliskości prawdopodobnie iskra zgaśnie o wiele
tak: Piszę anonimowo, bo jestem gówniarą. Poznałam swojego chłopaka, jak miałam 14 lat, czyli dwa lata temu. Dzieli nas ponad 400 kilometrów, zdarzyło się, że nie widzieliśmy się 10 miesięcy, nie było łatwo, ale przeżyliśmy. Nikt nikogo nie zdradza, a przynajmniej w to wierzę. I jeśli nie umiałbyś "wierzyć", zaufać, to się w to nie pakuj, bo to jedna z najważniejszych rzeczy w takich związkach. Ewentualne komentarze w stylu "co 16-latka
tak: @Asterling: potwierdzam, zdziwiłbyś się. Ja akurat mam bardzo "porządne" towarzystwo, ale chłopak już niekoniecznie. Nigdzie nie napisałam ile on ma lat, to dość istotne. A jeśli chodzi o okazję - niektórzy mają, więcej niż myślisz.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania jak Ci zależy to się w to pakuj, możliwe, że wyjdzie Ci na dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Związki na odległość są do przeżycia, jeszcze jak ma się wizję wspólnego mieszkania za taki krótki okres czasu jak 3 lata no to wystarczy mieć zaufanie i się starać. Wszystko się da ładnie poukładać c;