Wpis z mikrobloga

@teren:

W szkołach uczy się przedsiębiorczości która będzie potrzebna może 10% uczniów, za to nie uczy o prawie pracy które będzie potrzebne większości.


No tak bo wiedza jak funkcjonuje bank, gospodarstwmo domowe, gospodarka czy państwo nie jest potrzebne współczesnemu człowiekowi ..

Inna sprawa że program tych zajęć jest bardzo słaby i mocno do poprawy

zajęć z prawa pracy


potrzebne .. i takie tez miałem
@teren:

to dlaczego jeżeli biorę do ręki ksiązke z podstaw przedsiębiorczoci, która była w podstawie programowej i te wszytkie tematy są?

To że nauczyciel nie jest przygotowany automatycznie nie oznacza że idea przedmiotu jest bezsensowna
No tak bo wiedza jak funkcjonuje bank, gospodarstwmo domowe, gospodarka czy państwo nie jest potrzebne współczesnemu człowiekowi ..


@teren:

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dokładnie uczą samych podstaw bez skrzywienia światopoglądoweogo.

No tak bo wiedza jak funkcjonuje bank, gospodarstwmo domowe, gospodarka czy państwo nie jest potrzebne współczesnemu człowiekowi ..
@teren:

Możesz się z tego dowidzieć co najwyżej jak funkcjonuje liberalna ideologia a nie jak


ale ty jest osiołek. Przynieś mi książki z przedsiębiorczości i dokładnie przytocz mi zdanie o funkcjonowaniu ideologi liberalnej jako nadrzędnym celu polityki gospodarczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jak nie to skończ lub przestań mnie wołać
@Xianist:

pan, który nie potrafi przytoczyć jednego sensownego argumentu .. koniecznie chce mieć ostatnie zdanie..

najpierw musiałbyś zrozumieć co do ciebie w ogóle piszę a z tym jak na razie kiepsko ( ͡° ͜ʖ ͡°) argumenty mogą być potem
@BarekMelka: a dlatego, o czym już napisałem, że absolutnej większości ludzi jest potrzebna wiedza o prawach pracowniczych, a tylko mniejszości o przedsiębiorczości tak rozumianej jak tam (nie o ekonomii, bo ten przedmiot nie ma nic wspólnego z ekonomią)