Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Na chwilę obecną nam się to nie opłaca, gdy zaczną z nas zdzierać kasę i pakować na siłę muslimów to wtedy można zrobić w tył zwrot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fortheworld: trzeba byc debilem aby myślec, ze cos zyskamy na wyjściu. Wystarczy spojrzeć te 12 lat do tylu aby zobaczyć ze niewiele różniliśmy sie gospodarczo od Ukrainy
  • Odpowiedz
@fortheworld: Na dzień dzisiejszy nie, ale w ostateczności jak będą chcieli wprowadzić w życie stworzenie jednego państwa i będą chcieli zmusić do zrezygnowania z resztek suwerenności i narzucać swoją wolę bez jakiejkolwiek możliwości sprzeciwu to wtedy tak.
  • Odpowiedz
@fortheworld: Jestem za rozpadem unii i zastąpieniem jej strefą wolnego handlu, ale próba samodzielnego wyjścia skończyła by się katastrofalnie dla naszej ekonomii.
  • Odpowiedz
ale w ostateczności jak będą chcieli wprowadzić w życie stworzenie jednego państwa


@KoszernyChomik: brak wiedzy (albo głupota) eurosceptyków mnie przeraża, przecież taka jest (i od samego początku) była idea integracji europejskiej - na tyle ścisła federacja państw żeby prowadzenie pomiędzy nimi wojen było niemożliwe

chcieli zmusić do zrezygnowania z resztek suwerenności

@KoszernyChomik: suwerenność taka dobra, wow - zdjęcie poniżej,
megawatt - > ale w ostateczności jak będą chcieli wprowadzić w życie stworzenie jedne...

źródło: comment_zcJa09Ba3O58dOXZQ38NpkMtgfhvFuvU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jestem za rozpadem unii i zastąpieniem jej strefą wolnego handlu


@Jan0l: Nie wiem dlaczego dla kuców "strefa wolnego handlu" to takie miejsce, gdzie można sobie dowolnie handlować i nie ma żadnych standardów jakości, przepisów dot. pomocy publicznej, ochrony środowiska itp. "lewackich" wymysłów.
Żeby strefa wolnego handlu była strefą wolnego handlu, to będzie w niej obowiązywało 80% przepisów z UE.
  • Odpowiedz
Wystarczy spojrzeć te 12 lat do tylu aby zobaczyć ze niewiele różniliśmy sie gospodarczo od Ukrainy

@albhr: No to ze Związku Sowieckiego też nie trzeba było wychodzić, wystarczy spojrzeć jak wyglądała Polska przed okupacją.
  • Odpowiedz
@megawatt: Przeraża mnie fakt, że zachodnia wersja Związku Radzieckiego tobie odpowiada i jej bronisz. Taka integracja już miała miejsce i przypominam o wielkim głodzie na Ukrainie czy w Kazachstanie w związku z nią.

nie wiem czy wiesz, ale Unia ma demokratycznie wybierany parlament

Piękne robienie k---y z logiki, wyraźnie napisałem, JAK BĘDĄ CHCIELI, a nie że tak teraz jest.
  • Odpowiedz
Przeraża mnie fakt, że zachodnia wersja Związku Radzieckiego tobie odpowiada i jej bronisz.


@KoszernyChomik: Hmm.. To do Związku Radzieckiego wstępowało się dobrowolnie? I wystarczyło referendum, żeby wyjść?
  • Odpowiedz
@terion: Kolejny co obraca kota ogonem, wyraźnie napisałem JAK BĘDĄ CHCIELI, czy wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Oraz przypominam słowa Sorosa na ostatnim szczycie, powiedział coś w stylu jak osiem państw członkowskich będzie za czymś to reszta ma to bez żadnego ale wprowadzać, odpowiadałaby tobie taka opcja jeśli faktycznie by to tak działało?
  • Odpowiedz
Przeraża mnie fakt, że zachodnia wersja Związku Radzieckiego tobie odpowiada i jej bronisz


@KoszernyChomik: robisz k---ę z historii, proszę o wskazanie cech wspólnych Związku Radzieckiego i Unii Europejskiej, żeby Ci ułatwić to wskażę:
- duży
koniec
  • Odpowiedz
@KoszernyChomik: Rozsiewasz raka... Stworzenie europejskie federacji to piękna idea do której należy dążyć. Porównywanie UE do ZSRR to taki absurd, że jak to czytam to mi się rzygać chce. Świat się zmienia, nigdy nie będzie już wielkiej Polski, wielkich Niemiec, wielkiej Francji czy wielkiej* Brytanii, może za to być wielka, wspólna Europa i albo będziemy jej częścią albo będziemy nikim. Ale nie wiem czemu oczekuję, że to zrozumiesz, skoro jesteś
  • Odpowiedz