Wpis z mikrobloga

mieszkam w małym miasteczku w #uk.

i ciekawostka brzmi: nie da się tu kupić cytryny #!$%@? xD ani morisson ani tesco ani lidl xDDDD instytucja o nazwie "warzywniak" tu i w sumie w UK nie istnieje tak naprawdę.

kupuje takie wciskane w butelkach

a mąki jest jeden rodzaj "mąka mąka" xDDD

porcja rosołowa? nie ma kupuj całego kurczaka jak jesteś kawaler i nie zjesz a nie lubisz mrozić to wyjeb połowe do śmieci

więcej tego jest ale nie wymyślę tak z miejsca
  • 22
@PomaranczowyKrol: aj to u mnie jest w kazdym markecie i ktoś powie że gówniany to akurat niby się zgodzę ale jest całkiem spoko. minusem jest że jest bardzo niedobry zaledwie po jednym dniu nawet jak go zawiniesz niewiadomo jak. oczywiście do polskich z piekarni się nie umywa. ale i tak jest ok w porównaniu do "waty tostowej"
i odnośnie "mąka typu mąka" dodam że u nas to jak sie robi ciasto to mąka jajo woda drożdże itd a tu sie kupuje takie instanty po prostu. także

więcej tego jest ale nie wymyślę tak z miejsca


chyba znalazłem bo stawiam tak 9 do 1 że drożdzy w sklepie bym nie znalazł. w morissonie może.
@KotletyMielone musisz naprawdę słabo szukać, czy mieszkałem w Szkocji czy w Anglii to wszędzie widziałem cytryny. A co do mąki to większe sklepy oferują 2 typy plus czasami włoskie typu 0 do pizzy.