Wpis z mikrobloga

Klikamy ciągle w pierwszą podpowiedź słownika w telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ci się nie chce mi sie pisac juz nie wiem czy to nie jest to dla mnie to nie wiem czy się z tym ze wszystkimi swoimi uwagami na temat tego miasta. w sumie to nawet w przypadku gdy nie ma problemu. pozdrawiam. . . . .
  • 15
@Arveit:
ale nie będę do mnie też tak miałem iść do sklepu xD nie wiem jak to nie dasz rady gminy Ryjewo z kimś kto chce mi się przytulać znowu nie wiem jak to nie dasz rady gminy Ryjewo z dnia nie wiem jak to nie dasz rady gminy Ryjewo z dnia na mnie nie wiem jak to nie dasz rady gminy Ryjewo z dnia nie wiem jak to u mnie
@Arveit: the same time as a result of the most important thing is that the only thing I can do it for the first time in the morning and I will be a good time to time and money to pay for the first time in the morning and I will be a good
@Arveit: a co u was też jest tak jak ja mam się bać że to jest źle ale to już indywidualna sprawa z kim ty tam jesteś w szkole i nie ma co przeciągać nie ma problemu tylko w jednym miejscu w klasyfikacji końcowej zajął drugie
@Arveit: w dniu koncertu w ogóle nie wiem czy mogę prosić o pomoc w tej chwili nie mam pojęcia o co w tym roku nie będzie to czynność która polubie w sumie ale szczatkowo pamiętam hasła wyszukiwanie zaawansowane wróć na początek chciałbym zapytać czy istnieje taka jest prawda o tym jak ruszę się z łóżka
@Arveit: i nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na wakacje do dzieła sztuki znikają jak tylko pojawią się w tym roku w szpitalu klinicznym im się to w tym czasie nie jest w stanie idealnym rozwiązaniem dla naszych klientów i partnerów biznesowych
@Arveit: No ja tam tagów nie widziałem tego co wiemwiem to nie jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na toto że nie ma komputera i internetu i nie tylkotylko w tym roku nie będzie to obecny czas to pieniądz ww dniu dzisiejszym świecie
@Arveit: Mam takie samo zdanie na temat tego co wiem to nie jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na popołudnie na jutro na uczelni w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma