Wpis z mikrobloga

@Kwilos: Proces logistyczny w produkcji krzyżaka kołnierzowego z 4 zasuwami - generalnie o wszystkim i o niczym, przedstawiliśmy jak się toto robi, potem zapasy, jakieś analizy, koszty, dystrybucja, #!$%@?, opakowanie itd.
@Lacik: Który rok? generalnie za bardzo bym tego pewnie nie ogarnął, ja na IV sem jestem. Mógłbyś mi to podesłać, żebym zobaczył co tam nabroiłeś?:P
@Kwilos: też IVsem, seeerio, tam nic nie ma ciekawego, sami sobie wybraliśmy ten krzyżak bo tata kumpla pracuje w takiej firmie ; D z tygodnia na tydzień kolejne tematy robiliśmy i prezentowaliśmy, najpierw proces produkcji, potem wymyślalismy zapytania ofertowe, potem formy transportu do wybranych miejsc analizowaliśmy, pierdoły typowe ; D
@Lacik: No ok, ale ja czegoś takiego nie miałem i dla mnie to będzie coś ciekawego. Ja z projektów to miałem przedmiot cały "Projektowanie elementów infrastruktury logistycznej" i tam jakieś 4 projekty były, np: "Projekt podukładu przeładunkowego w magazynie materiałów zakładu przemysłowego" albo "PROJEKT ELEMENTÓW PUNKTU OBSŁUGI PRZEŁADUNKOWEJ TRANSPORTU INTERMODALNEGO"


@Kwilos: przypomnij się jutro na pw to Ci to wyślę, ale serio, tam nie ma nic mądrego ; d wiesz, logistyke mamy tylko 1 semestr wiec wszystko musi byc robione po lepkach, ale jak bardzo chcesz to Ci to pokaze ; D