Wpis z mikrobloga

Macie jakiś pomysł jak otworzyć antywłamaniową kłódkę gerda 531z, 2 lata już wynajmujemy mieszkanie i nie mamy dostępu do piwnicy... Właścicielka mówi że nie ma pojęcia gdzie jest klucz, a w piwnicy i tak nic nie ma, więc mamy jej "błogosławieństwo" możemy jakoś tą kłódkę rozwalić, no ale jak?... Nie mam za bardzo od kogo pożyczyć kątówki żeby ją przeciąć, a nawet jakbym miał to za cholere nie wiem gdzie miałbym się nią wpiąć do prądu ( ͡° ʖ̯ ͡°) pierwsza moja myśl "bez młota, nie robota!" więc napierdzielam tym młotkiem w efekcie zleciały się stare baby od blokowego monitoringu, a kłódka trochę obita, ale cała... Druga myśl: kupię brzeszczot! (a nawet i 5) ale niestety jakieś utwardzane gówno, po pół godzinie piłowania w najlepsze jedynie zdarłem jakąś warstwę lakieru, obudowa podatniejsza na brzeszczot, ale co mi z tego... Zabawy w prowizoryczne wytrychy też odpadają bo to jakaś chyba obustronna, zresztą ma całkowicie inne wejście na klucz (nie takie jak na większości filmików na yt) macie jakieś pomysły? Doświadczenia? Jak dzwoniłem do jakiegoś "majstra" to 100 zł, antywłamaniowa gerda?! A to nawet i 2x tyle panie! (,)
brusef - Macie jakiś pomysł jak otworzyć antywłamaniową kłódkę gerda 531z, 2 lata już...

źródło: comment_XVN9XCfJXI4tYoahvnDk0iapLbNo93HM.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@brusef widziałem film na którym kłódki rozwalaja za pomocą 2 długich płaskich kluczy - wkładasz je w "U" kłódki i działają jak dźwignia naprezajac ten pręt aż puści
  • Odpowiedz