Wpis z mikrobloga

@alegoraco cenzura to zło bez dwóch zdań, jest to świat przemocy, od którego uciekamy ze społecznością bitcoin. Kto tego nie rozumie jest albo tyranem albo bardzo słabą osobowością, która nie potrafi się inteligentnie obronić lub po prostu nie ma racji i zamyka w ten sposób ludziom usta.
Osobiście wstydzę się tego bo ktoś mógłby pomyśleć, że nie potrafię się obronić. Wstyd i ograniczanie wolności słowa!
cenzura to zło bez dwóch zdań


@pawlo74: tylko że w przypadku #czaarnolisto to nie jest cenzura, tylko po prostu chęć odcięcia się od jakiegoś osobnika. Ja osobiście mam zablokowane trzy osoby, jednego różowego za bycie skrajną karyną (wyłapała bana permamentnego), jednego kolesia, który kiedyś bluzgał pod jakimiś #heheszki i jednego kolesia spamującego #programowanie. Nie wiem gdzie tu cenzura.
@Kavelach bez nich moglibyśmy oderwać się całkiem od rzeczywistości i stać się nimi :)

Widzisz to musi być równowaga. Są tu tacy, którzy uważają, że ich przekonania są zawsze słuszne i szkodzą nawet nie zdając sobie z tego sprawy nie tyle sobie co portfelom i głowom januszów.