Wpis z mikrobloga

@kisieloovy: nie mam zamiaru proponować 650zł bo w tej cenie to jeszcze sie jakas trojeczka znajdzie, rozsadna cena to dla mnie mniej niz 1200 bo za 1400 mozna nowke sztuke dorwac. Rzuc propozycje, opisz konsolke i moze sie dogadamy.
@FenomenON: mam konsolke 500 gb, dorzucam konto (moje prywatne) z Battlefrontem. Padzik ma wymienione gumki na te od Xbonera. Jest z drugiego rzutu na Polandie (marzec 2014) niestety juz po gwarancji ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie grzejaca sie, ma plomby. Ciężkie spotkanie ze zwykła szmatką spowodowane przez moją #rozowypasek rany w postaci mikrorysek na błyszczącej obudowie. Jak coś to pisz pw, włącze jak wejde do domu
@Cichy_Waldziu: ale taka podstawowa cena za 1TB to ok. 1400-1500 zł teraz własnie. Dzisiaj chyba nawet we wróblu widziałem 1TB i Uncharted 4 za rowniosienkie 1.4k więc oferty za 500gb plus pad albo dwa za 1000-1200 zł bez gwarancji to kpina po prostu. Kupili za 1600 plus pad za 250 i chca za 80% ceny opchnac dwuletni sprzet
@Cichy_Waldziu: 900 to jest chyba maksymalna kwota jaka mozna teraz wziac za 1TB plus pad, ew. 950 jak sa dwa. przy 500gb to podobnie 750-800 a 850 z dwoma padami. Potem jeszcze zalezy czy sa gierki czy nie. Myslalem ze udalo mi sie trafic na zajebista okazje, facet chcial 750zł za konsolke, 2 pady, headset, stacje ladujaca i gierki, ale frajer nie odpisal i usunal ogloszenie...