Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam konto w #getinbank bo wg mnie jest najlepsze, z kartą. Oplat ni ma z wyjatkiem wplat we wplatomatach, co miesiac potzrebuje dokonac 2 - 4 wpłat na sume do 4k zł. Kolejki w oddzialach zniechecaja bo spokojnie godzine sie traci + ze 3 ziko za kazdym razem na parking, wplatomaty zabieraja 6zl za kazdy tysiac wplacony a chcilabym tego uniknac. jak mozna by obejsc to cos? jakies konto z darmowymi wplatomatami? opcje wplaty kasy bez karty? wplaty na poczcie tez chyba sporo ponad 5zl wyjda przy kwocie 1000zl.

mam konto w inteligo (tylko wplata w banku bez prowizji wchodzi w gre)
konto w aliorsyncu #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank ale zamykam tam karte bo od 1 sierpnia beda ceny z d--y
mam konto raiffeisenbanku z dozywotnia gwarancja bezplatnosci (bez karty)

najbardziej mi pasuja wplatomaty euronetu, ktory bank ma oferte bezplatnych chociaz 3 wplat w miesiiacu? macie jakies sposoby na to?

#bankowosc #finanse #banki #bank #kontobankowe #kontoosobiste #pytaniedoeksperta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczywowewiadrze: mbank ekonto, wszystko za darmo, a sesje sie fajnie pokrywają, bo wyjściowa w mbanku jest jakies 2 do 2,5 godziny przed wejsciową w getinbanku. Plus fajna opcja 3% miesiecznie wiecej ze środków na koncie które mamy ostatniego dnia miesiąca (ale maksymalnie chyba do 3 klocków). Fajna sprawa, 30zł z każdego tysiaka co miesiąc na kebsa i p--o jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MichaelT128: Nie wiem jak jest teraz, ja posiadam od 3 czy 4 lat, ani razu nic nie zabrali i za nic nie płaciłem (chyba że za wypłaty z bankomatów innych niz miedzynarodowe i bzwbk ale to podobno teraz tez za frajer jest)

@Edit:
Wpłatomaty oczywiście inne niż mbankowe/euronetowe/planetcashowe tez z opłatą, ale tych akurat jest całkiem sporo już nawet w miasteczkach i oddziały też można spotkać po kilka
  • Odpowiedz