Wpis z mikrobloga

@Afterglow: Niestety przy tabsach istnieje ryzyko roztycia, obniżenia libido, alkohol osłabia ich działanie itd...Gumy często pękają...( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej niech to robią po ślubie.( )
@mycat: brałam. nic mi nie było, serio. tylko najpierw trzeba zrobić badania ogólne + pod kątem hormonów (wszystko z krwi) i dobry lekarz dobierze odpowiednie dla stanu zdrowia i grupy wiekowej, tabletki.
nie wiem skąd masz takie informacje, w ulotce tych, co brałam, nawet nie było nic wspomniane o alkoholu, tylko tyle, że nie wolno w trakcie zażywania przyjmować nikotyny w żaden sposób.
@Afterglow: Na szybko przejrzałem kilka stron i faktycznie wiele babek pisało, że słyszały o wpływie alko na tabletki.Inne piszą, że pytały ginekologa, który obalił ten mit, natomiast nikotyna wpływa na ich działanie.Dobrze, że nigdy się tym specjalnie nie przejmowałem.
@HeadH: To nie kwestia jakości gumek, a innych czynników.
@mycat: > To nie kwestia jakości gumek, a innych czynników.
To dokładnie kwestia jakości gumek i niczego więcej. Gumy pękały w dużych ilościach dawno temu,, teraz chyba zamówione hurtem z chin. Od lat ani mi żadna nie pękła, znajomi też się nie skarżyli od bardzo dawna na problemy z jakością. Rozsiewasz propagandę.