Wpis z mikrobloga

Wracałem w czwartek z delegacji. Myślałem, że o wyniku meczu dowiem się w piątek rano jak dolecę do Frankfurtu. Jednak spotkało mnie miłe zaskoczenie - stewardessa powiedziała, że podczas lotu istnieje możliwość zobaczenia NA ŻYWO spotkania Polska-Portugalia. I faktycznie, nawet na wysokości przelotowej FL400 obraz był idealny :) Muszę przyznać, że spośród wszystkich linii jakimi miałem okazję lecieć Lufthansa jest na pierwszym miejscu.

#sport #euro2016 #lotnictwo #lufthansa #polska #podroze
Pobierz m4triz - Wracałem w czwartek z delegacji. Myślałem, że o wyniku meczu dowiem się w pi...
źródło: comment_8VjIfezYI1tNbmX2yv95EKV2cterc48M.jpg
  • 15
@m4triz: poczekali na mnie 2 razy w berlinie, przepuscili vip line, jest cicho, spokojnie i mozna pospac jak sie leci na tę pieprzoną pustynię ;) nie wspomnę o częstym darmowym upgrade do business class, w lufie nie ma na to szans bez uber-karty ambasadora.
@m4triz: lufthansa to nic innego jak 11/10 spośród linii "dla każdego" czyli dobrej na europejskie połączenia, za świetny stosunek ceny do ilości i jakości usług jakie oferuja. W dodatku nie trzeba sie duzo starać zeby dostać tanie bilety