Wpis z mikrobloga

Witajcie drodzy #pcmasterrace i #gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu wpadła mi w oko gra #factorio . Ci, którzy ją znają, wiedzą jaki to jest majstersztyk. Mikrozarządzanie każdego elementu gry to mokry sen każdego logistyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś chciałem uderzyć do osób, które nie wiedzą o tej grze, a jest to zdecydowana większość, bowiem gra jest słabo wypromowana. No i ciągle wisi w #steam early access. Dlatego, by przybliżyć wam nieco ten świetny tytuł odsyłam do swojej recenzji napisanej dla portalu vg24.pl : Wystarczy kliknąć tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
W telegraficznym skrócie (rozpisałem się tam trochę i pewnie większość nie przeczyta wszystkiego xD):
- Gra traktuje o mikrozarządzaniu każdym elementem fabryki, na dodatek nieustannym jej ulepszaniu i walce z czasem
- w grze opracowujemy z biegiem czasu kluczowe technologie i kładziony jest nacisk na ciągły rozwój, węglowe wiertnicę zastępujemy elektrycznymi, prąd na początku pobieramy z silników parowych, które potem zastępujemy panelami słonecznymi, mało wydajny i trujący środowisko węgiel zastępujemy efektywnym paliwem wytworzonym z ropy naftowej.
- rozgrywka jest strasznie długa, ale gra się nie nudzi, ani nie dłuży, zawsze jest coś do zrobienia, coś do ulepszenia, coś do naprawienia.
- gra posiada szeroką społeczność moderów, jak i tryb multiplayer, więc nie ma szans na nudę nawet po zakończeniu rozgrywki
- siejemy #!$%@? u tubylców za pomocą czołgów, dronów bojowych, sami będąc wyposażeni w pancerz wspomagany i wyrzutnię rakiet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- Czy warto?


W moim odczuciu jest to jedna z najbardziej solidnych gier, i jej atutem na pewno jest fakt, że nawet jak posiadacie komputer z 2006 roku to Factorio pójdzie na nim bez problemu. Także pobierać, niczego nie żałować
http://store.steampowered.com/app/427520/?l=polish
#vg24pl #strategie #logistyka
TymRazemNieBedeBordo - Witajcie drodzy #pcmasterrace i #gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Jakiś czas ...

źródło: comment_Ln6s5MNCHndVajyMLGUdZYfICFhLSkJt.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz