Wpis z mikrobloga

@LuckyLuq: ostatni film "Nice guys" podobno świetny, oglądał ktoś?
Nie no, wiem, że nie pracują cały rok, ale to wygląda, jak kurtuazja, jakby wyczuł okazję, bo po Tweetcie Milika wie, że cała Polska śledzi jego Twittera i może dzięki dopingowi Polaków zyskać u nas wielu fanów. Chyba, że rzeczywiście jest takim fanem futbolu, że każdy dzień bez Euro jest stracony
  • Odpowiedz
@sapad: jak on całe Euro komentuje praktycznie niezależnie kto gra. A z Polską ma akurat trochę wspólnego bo wielokrotnie mówił że lubi nasz kraj mieszkał nawet w Poznaniu jakiś czas, a Polacy mu kiedyś nawet uratowali życie.
  • Odpowiedz
ostatni film "Nice guys" podobno świetny, oglądał ktoś?


@sapad: Ten film oceniaja dwa typy ludzi "hehe smieszne sceny, hehe polamal mu reke, najlepsza komedia swiata" i druga "gdzie jest tu jakas logika? co on #!$%@?? co to za zalosna rola mamuśki?", ja jestem w tej drugiej, nie polecam, Gosling probuje ratowac ten film ale on jeden to za malo
  • Odpowiedz
@sapad: wlasnie znalazlem co napisalem wczesniej na ten temat
#!$%@?, omijajcie to gówno z daleka. Ocena 7,3 na filmwebie i 7,9 na imdb to jest jakiś ponury żart.
Russell Crowe jest nieśmieszny i beznadziejny jak w całej swojej karierze.
Fabuła nie istnieje.
Robienie jakichś kompletnie oczywistych gagów, w stylu hehe złamałem mu rękę, jakie to śmieszne.
IQ wszystkich bohaterów oscyluje
  • Odpowiedz
@luc_paw: Hm, po jego pierwszych tweetach myślałem, że po prostu ogląda Euro i z różnych względów kibicuje Polsce, ale jak zaczął dodawać kolejne i kolejne, to zacząłem się zastanawiać, czy ktoś mu za tę reklamę nie płaci :) Nie miałoby to sensu, ale coś tu jest na rzeczy. Co innego gdyby komentował bieżące mecze, a nie pisał tweeta dzień przed meczem i przeżywał to tak jak sami Polacy.
  • Odpowiedz
@whysooseriouss: był artykuł w którym wytłumaczono dlateczego tak kibicuje Polakom, przede wszystkim dlatego, że zastępcja jego menadżera/asystenta, czy kogoś takiego kto jest z nim cały czas, jest Polakiem.
Jeśli chodzi o to czy jest fanem futbolu, to w 2015 chciał kupić Leeds United, któremu kibicuje.
  • Odpowiedz
@luc_paw: wiem że są niby jakieś tam powody dla których nas lubi, ale i tak Russel Crowe kibicujący Polakom to jedna z najbardziej randomowych rzeczy w internecie kiedykolwiek
  • Odpowiedz
@sapad: film typowy na lata 70-80, z obecnej perspektywy wielu osobom przejadły się te żarty, ale gdy wczujesz się w klimat zeszłego stulecia film jest całkiem przyjemny, ot taki luźny do obejrzenia wieczorem przy piwku. Osobiście polecam.
  • Odpowiedz