Wpis z mikrobloga

@plumkajacy_kalafior: To jest właśnie minus recenzji nagrywanych PO spoŻyciu. Najlepiej jakby miał pizzę, jadł ją i recenzował. Jak z Żorżem. Tutaj miałem za mało materiału, a tam na zlocie nie było warunków by nakręcić taką recenzję.
  • Odpowiedz
@ZarlokTV: no to włąśnie mówie, kręcisz samochó przy okazji, kręcisz przy okazji jedzenia czy coś a potem jak montujesz to dogrywasz dźwięk i wstawiasz wideo czy nawet pojedyńcze klatki/zdjęcia na czas trwania filmu. Ludzie oglądają video dla obrazu ciekawego a nie dla słuchania tylko.
  • Odpowiedz
@ZarlokTV: meh. Opowiadasz o tym nie wspominając zupełnie o typie pizzy, mące z której jest robiona, fermentacji. Sądzisz, że ta pizza neapolitańska ma mieć spieczoną szynkę dojrzewającą (jak niby?) ... Zaczynasz od wysokich tempertur a potem porównujesz to do pizzy amerykańskiej w sumie
  • Odpowiedz
@npsr: Nie porównałem do pizzy amerykańskiej (Amerykańce mają kilka rodzajów pizzy). Nie każda pizza robiona w piecu to pizza neapolitańska. Tzw oryginalne pizze neapolitańskie mają specjalne certyfikaty (przykladowo Nolio Kraków), PizzaTruck nie ma czegoś takiego. Podobnie jak z oscypkami. Co do mąki i fermentacji nie wypowiadałem się gdyż nie wypytałem ekipy food trucka o to. Następnym razem to zrobię! Wiadomo, to była pszenna pizza, i zwykle taka jest-jeśli była by
  • Odpowiedz