Wpis z mikrobloga

@podli: kawowa sete, czyli espresso przedluzone wrzatkiem. Kompletnie mi ta formula abarth nie lezy. Zupelnie odwrotne ustawienia wzgledem tego co lubie.
Niesmieszne jest to, ze ustepowalem praktycznie wszystkim bez wiekszej walki, nikogo nie wyprzedzilem na torze, a zyskalem 12 pozycji.
ale co ten kubol robi, w wyscigu tempo kwalifikacyjne i w dodatku na 1 pitstop... ;o
@RealAKP: dzięki, miło. To chyba moje chore ambicję, że kulawy może coś powalczyć i, że nie jest tak źle. Nie wiem ile mi starczy zapału;'P

@skethoo: mi się pitconfig #!$%@?ł... Ach #!$%@? assetto jak nie zrobią zintegrowanego menu pita w grze. To jest dramat, już 3 raz. Tam z tyłu się imbiło co chwilę ktoś wychodził. Kubol jest nadAlien'em albo ja nie wiem. Jak można tak odjechać?
@RealAKP: Ja wjezdzam na 1 pole i zawsze mi dziala. :)
A wiesz jak on wypada na tle swiatowej czoliwki? Wiadomo cos czy jezdzi tez w jakis miedzynarodowych seriach lub jak mu idzie w iracing? Czy to taki alien widmo, niby cos wiadomo, ale jednak nic? :D
@skethoo: Mi na singlu też zawsze działa, ale online to za każdym razem przy wjeździe do pit'a zmawiam paciorek do matki boskiej configowskiej, jak to @RealAKP: zaradził xD nie zawsze słucha jak widać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kubol, to chyba taki talent, jak widziałem parę jego okrążeń to za każdym razem perfekcja.
@podli: A moze talentu kropla w morzu ciezkiej pracy i godzin treningow? ;) tylki nie ma mu czego zazdroscic, wszystkie wyscigi ciagle sam i ciagle hotlapowanie xD a patrz ile radosci jest z czystej walki na torze
@skethoo: On to lubi, dla niego największa przyjemność jest przejechać całość perfekcyjnie i wygrać, nawet nie próbuje inaczej. Na La Sarthe wybrał bezkonkurencyjnego Huracana, a mógł przecież wziąć McLarena, żeby trochę chociaż pogonić. Najwyraźniej jego interesuje TYLKO wygrana a nie walka.