Wpis z mikrobloga

Większość #visualnovel jest obecnie przeceniona na #steam nawet Clannad ma ciekawą zniżkę, bo cena bez promocji jest dosyć przegięta €45,99 -50% €22,99 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś coś kupił i poleca? Nie chcę tracić całego kieszonkowego więc moim podstawowym budżetem jest ok. 40 ojro na japońskie klikacze

#randomanimeshit
e.....a - Większość #visualnovel jest obecnie przeceniona na #steam nawet Clannad ma ...

źródło: comment_NVajVcGmmOb6IFlYFy7uqlxgwsAu4WZ2.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asiekierka: przejrzałam parę .jp sklepów i faktycznie elektronika czy gry stoją strasznie drogo :o
@Santer: teraz to nieco zamieszałeś mi w głowie ale faktycznie Planetarian wygląda ciekawie. Dzięki za sugestię :3
@Harkonnen: Clannada póki co spasuję, anime dało mi sporo feelsów ale jakoś póki co nie chcę wracać do tego typu kreski xD

W takim razie jutro gram w Grisaię, oby to był dobry zakup :3
  • Odpowiedz
@envusia: Grisaia jest dość ciężka jako vn i strasznie zmienna w zależności od wybranej ścieżki ale idzie przeżyć. Podobno dalsze części są lepsze od pierwszej.
Clannada nie polecam. Chyba że bardzo pokochałaś anime to tylko wtedy. Generalnie od twórców Clannada to od siebie poleciłbym jak już Little Buster i Rewrite'a. Reszta ich produkcji to jest to samo za każdym razem. Każda scena ma cię zasmucić. Na dłuższą mete strasznuie irytujące
  • Odpowiedz
@Skyworld: przybywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@envusia: Również polecam diabła na strunie G, ma ciekawą i dynamiczną historię. Wielokrotnie używana jest analogia, że jest to "Death Note" wśród VNek, głównie za sprawą kolizji dwóch postaci, która przebiega w podobny sposób - zawiłe strategie i intrygi.
Jeśli Clannada widziałaś anime, to gra jest z grubsza po prostu dłuższą wersją - sam nie mam cierpliwości, za
  • Odpowiedz
@vndb: Woah, dzięki także Tobie za taki obszerny post! Co do Hatoful Boyfriend to raczej nie dla mnie, tak samo jak symulator podrywania dziewczynek-czołgów xD Ale skoro dwie osoby polecają G-senjou no Maou no to zakupiłam. Drugim zakupem została Grisaia

Nie spodziewałam się, że ten temat tak się rozwinie. Dziękuję i miłego dnia wam życzę a mnie czekają leniwe wakacyjne dni przy vnkach :3
  • Odpowiedz