Wpis z mikrobloga

Wiele wskazuje na to,że Tyrion jest Targaryenem.Wygląda na to,że tylko Jaime przeżyje a raczej oby przeżył.Wszystko pasuje do trzech głów smoka,ktoś o nich pisał.A te głowy to Danka,Jon i Tyrion.I będzie konkretna spina o tron,którą wygra Jon.Tak przypuszczam.Fajną osobą jest także Varys,bo może mieć powiązania z tymi pradawnymi istotami,zwanymi dziećmi.które stworzyły innych.Trochę chaotycznie ale chciałem to przelać na papier.#got
  • 7
@99910 o Panowie nie śledzę serialu ale czytałem książke i chyba serial wyprzedził już książkę, stąd moje pytanie czy pojawiła się już postać byłego namiestnika Targerianów Cuningama oraz ocalały syn Aegona? (Ewentualnie postać gryfa i młodego gryfa) (Jestem ciekaw czy twórcy serialu jeszcze bardziej odejdą od książki). Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szaman136: Nie ma ich w serialu.Może zostaną jeszcze wprowadzeni lub ich obecność nic,by nie wniosła.Nie wylądowali. Tyrion na pewno jest Targaryenem,ponieważ ma czarne włosy,jego matka umarła przy porodzie,tak jak Lyanna,nie mówiąc o postawie Tywina wobec niego.
@99910 no te postaci to są kluczowe w książce, natomiast nic w niej nie było z tego co pamiętam (czytałem cykl 5 lat temu) o tej Lyann Mormont ale mysle ze sie pojawi bo Davos po koniec książki wyruszał na jakomś misje. W każdym razie nie moge doczekać sie wichrów zimy a tobie polecam książkę( ͡º ͜ʖ͡º)