Wpis z mikrobloga

Mirki z #pcmasterrace, ostatnio prosiłem o pomoc z kompem i dzięki @moh1942 znalazłem następujące informacje z dziennika zdarzań #windows10:
Tuż przed zawiechą notuje 20 ostrzeżeń z TaskScheduler np. o treści "Usługa Harmonogram zadań znalazła nieprawidłową konfigurację w definicji NT TASK\Microsoft\Windows\Media Center\ActivateWindowsSearch. Dodatkowe dane: wartość błędu: %SystemRoot%\ehome\ehPrivJob.exe.".
W tej samej sekundzie pojawia się błąd z Service Control Manager: "Usługa NetTcpActivator zależy od usługi NetTcpPortSharing, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:
Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia."
Niecałą minutę później błąd z DistributetCOM: "Zgodnie z ustawieniami uprawnienia właściwe dla aplikacji nie jest udzielane uprawnienie Lokalny Aktywacja do aplikacji serwera COM z identyfikatorem klasy CLSID
{D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160}
i identyfikatorem aplikacji APPID
{9CA88EE3-ACB7-47C8-AFC4-AB702511C276}
użytkownikowi ZARZĄDZANIE NT\USŁUGA SIECIOWA o identyfikatorze zabezpieczeń SID (S-1-5-20) z adresu LocalHost (użycie LRPC) działającemu w kontenerze aplikacji o identyfikatorze SID Niedostępny (Niedostępny). To uprawnienie zabezpieczeń można modyfikować przy użyciu narzędzia administracyjnego Usługi składowe."

Nie mam pojęcia o co chodzi. #helpdesk proszę (,)