Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ksiazki #nauka

Witam wszystkich. Niechcący kupiłem dwie książki Michio Kaku "Wszechświaty równoległe", w związku z tym oddam ją komuś kto zaplusuje ten wpis. Oczywiście na mój koszt. Książka praktycznie nowa.

Przy okazji może któryś z Mirków mógłby mi pomóc znaleźć taką jedną książkę (nie będzie to miało wpływ na losowanie, bo ono odbędzie się przy pomocy Mirkorandoma). Mianowicie w latach 90 wypożyczyłem jednak książkę z biblioteki, która była o niesamowitych opowieściach, takich jak samospalanie, potworze z Loch Ness, była też historia o tym, że górnik głęboko pod ziemią rozłupał kamień i w środku znalazł żywą żabę - ogólnie takie typowe ciekawe historie dla nastolatków. Pamiętam, że był taki obrazek (czarnobiały) bąbelków w jeziorze i autor spekulował czy to bąbelki ułożyły się w szkielet potwora z Loch Ness czy to może faktyczny szkielet tego potwora. Czytałem to we wczesnych latach 90. Może ktoś pamięta coś podobnego?
Cloud00 - #rozdajo #ksiazki #nauka 

Witam wszystkich. Niechcący kupiłem dwie książ...

źródło: comment_BiCrdLA9HDSGmr9AiTnuNqhekFDGShOP.jpg

Pobierz
  • 27
@Cloud00: jak juz ktos wygra naklon go zeby pozyczyl %-)
Ta ksiszka ktorej szukasz, nie miala cz arnej okladki i duzej krysztalowej czaszki na niej?
Jakies 20-25 lat temu takie cos czytalem. To byl zbior takich niesamowitcy opow8esci, chyba dwuczesciowy.
@lukas83: @Rain_: @PurpleHaze: Dzięki za propozycje, na pewno je sprawdzę. Niestety nie pamiętam szczegółów. Wiem tylko, że jak jeździłem do babci to razem z siostrą czytaliśmy tę książkę z wypiekami na twarzy i tylko kojarzę zdjęcie "bąbelkowego" szkieletu Loch Ness, żabę w kamieniu oraz (chyba) opis samospalania. Razem z siostrą chcielibyśmy sobie ją powtórzyć i pomyślałem, że może ktoś skojarzy te trzy rzeczy z tej książki. Domyślam się jednak,