Wpis z mikrobloga

@gniewnypolak: emulator zmieniarki. Kuzyn ma coś takiego w alfie. Do tego wkłada sie kartę sd i można słuchać mp3. Najlepiej było by jednak zapiąć jakiś odbiornik bluetooth i wtedy spotify elegancko śmiga. Nie masz wejścia aux gdzies w schowku?
  • Odpowiedz
@gniewnypolak istnieje opcja wlutowania kablekow z końcówka jack pod odpowiednie nóżki układu scalonego wtedy oszukujemy radio i zamiast sygnału z radia (AM żeby FM działało) podajemy sygnał z jakiegos urządzenia przenośnego
  • Odpowiedz
@gniewnypolak: kupujesz kabel, wpinasz pod miejsce zmieniarki, z drugiej strony jest jack. Kabel na allegro z 15zl kosztuje. U mnie juz 3ci rok działa :) instrukcje jak wykręcić radio znajdziesz gdzieś na necie.
  • Odpowiedz
@gniewnypolak: Ja w Almerze z 2000 roku korzystałem z "kasetki z kablem" i jakość dźwięku była naprawdę bardzo dobra i na wszystkich głośnikach. Może spróbuj włożyć ją drugą stroną. Teraz w Astrze mam "płyciaka" i chętnie wróciłbym do opcji z kasetką bo wolę mieć całą muzykę na telefonie i losowo słuchać całej kolekcji zamiast co chwile zmieniać płyty i zastanawiać się czego dawno nie słuchałem.
  • Odpowiedz