Wpis z mikrobloga

@Lysy_i_slepy: jestem w trakcie (na razie kilkanascie h gry). generalnie powiem tak - wiesiek nie dosc, ze ladniej wyglada, to ma o wiele rozumniej poukladany swiat. topografia terenu jest o wiele przyjemniejsza, wiec pozwala zarowno na podziwianie widokow jak i sprawne wykonywanie questow. za to w inkwizycji, mimo niewatpliwie ladnych rejonow, MASE czasu spedza sie na bezsensownym kluczeniu po okolicy w celu odnalezienia sciezki. a czasem jak juz ci sie wydaje,
@Lysy_i_slepy: za 9 dych nie warto, zwlaszcza jak to bedzie twoja pierwsza przygoda z seria. jak tylko przejde inq to wracam jeszcze raz #!$%@? wieska. przyda mi sie jako odtrutka i tobie rowniez polecam takie rozwiazanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paziu: Właśnie robiłem sobie drugie przejście Wiedźmina, ale no cóż, utknąłem zanim doszedłem do dodatków i nie mogę się zabrać za to żeby grać dalej. Ale w końcu dojdę do dodatków i przejdę je jednym tchem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lysy_i_slepy: co do andromedy to ciezko mi sobie wyobrazic EA, ktorzy wypuszczaja gre niesztampowa i nieschematyczna, wiec obawiam sie, ze po prostu dostaniemy produkt dobry, moze bardzo dobry - ale na pewno nie wybitny. jasne, wiesiek 3 tez mial swoje schematy, ale kazdy quest mial jakis element, ktory go w jakis sposob wyroznial - historia, zwrot akcji itp. w rpgach wydanych przez EA questy poboczne w 80% to sa po prostu
@Lysy_i_slepy: Nie warto nawet tyle fabuła ok, ale ta masa pierdołek mini gier like a mmorpg #!$%@?ła mechanikę po całości takze ciekawa misja a następnie zbierasz wełnę,#!$%@? robisz wyścig drewnianym koniem i dalej.