Wpis z mikrobloga

Uwaga, cool story, ostatnio z koleżanką jakoś zeszliśmy na temat tortur i w pewnym momencie mówi mi, że to straszne uczucie na twarzy, kiedy przetrze się skórę wacikiem nasączonym sokiem z cytryny mogłoby być stosowane na więźniów, wtedy sobie pomyślałem ( Boże, co te #rozowepaski to ja nawet nie ... xD ), ale powiedziałem, że spoko, wypróbuje i zdam jej relacje, ona powiedziała, że dla mocniejszego efektu powinienem to zrobić świeżo po ogoleniu, powiedziałem, że luz, nie ma problemu ...

Przed chwilą się ogoliłem i przetarłem całą twarz wacikiem z sokiem z cytryny ... #!$%@? żeś mać, gdybym nie miał rąk chyba bym rozwalił głową ścianę, byle by tylko przestało piec, szczypać, swędzieć, myślałem, że się zesram z tego piekielnego dyskomfortu, nie wytrzymałem i zmyłem to gówno( sok, nie twarz ) wodą, bo nie dało się wytrzymać :C

Dobrze, że nie mam piegów i nie muszę ich wybielać jakimiś masochistycznymi metodami ...

#coolstory #badstory #rozowepaski #coterozowepaski #twarz #cytryna #higiena ##!$%@?
  • 23
@LubieDlugoSpac: Skąd twoja koleżanka wiedziała jakie to uczucie przetrzeć dopiero ogoloną twarz cytryną? Prymitywne i mało skuteczne metody. Jeśli koleżanka faktycznie chce pozbyć się piegów, to poinformuj ją, że istnieje cała gama kosmetyków wybielających.
@tajek: Jak w gimbazie miałem trądzik młodzieńczy to tyle różnych gówien w siebie wsmarowałem, które doprowadzały mnie do różnych stanów, że pomyślałem, że co to taki soczek z cytryny może zrobić, myliłem się :I
@LubieDlugoSpac: przez ułamek sekundy napieprza ostro, potem w zasadzie tylko czuć, że coś się dzieje, ale bólem bym tego nie nazwał. Może moja cytryna jest do dupy, bo lekko podsuszona, chociaż sok to sok, nie? Jutro będę kontynuował eksperyment na świeżych cytrusach.