Wpis z mikrobloga

#konsole #ps3 #ps4 #xbox360 #xboxone #xbox #nintendo #sega #dreamcast

Kto miał makarona? Toż to była ZAJEBIASZCZA KONSOLA, a gierki wymiatały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że Sega nie wypuściła Dreamcasta nieco później, być może bardziej powalczył by z PS2 i dzisiaj scena konsolowa wyglądałaby zupełnie inaczej...

Poniżej kilka tytułów, które najbardziej utkwiły mi w pamięci:
Soul Calibur
Resident Evil: Code Veronica
Virtua Tennis (seria)
Shenmue (seria)
Crazy Taxi
Metropolis Street Racer
Sonic Adventure (seria)
Virtua Fighter (seria)
Vanishing Point
Headhunter
domin81 - #konsole #ps3 #ps4 #xbox360 #xboxone #xbox #nintendo #sega #dreamcast


...

źródło: comment_luCC3McNUFOAZJMub2ysfiGvBGMO8bnv.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h-j w dupe aktiwiżyn za wykupienie bizzare i zamknięcie studia, razem z nimi cała seria pgr umarła.

A na makaronie pamiętam jak n---------m w house of the dead na giełdzie we wrocławiu, tam się bala z koszykarskiej wystawiała co tydzień. deceka mieli azjatyckiego importa.
do tego świetne arkadówki zombie revange
A na crazy taxi spusty w padzie łamałem aby n-------ć turbo non stop.

Kiedyś redakcje neo plus sprzedawała vhs'a z relacją z
  • Odpowiedz
h-j w dupe aktiwiżyn za wykupienie bizzare i zamknięcie studia, razem z nimi cała seria pgr umarła.


@Nhfg45fffgg: PGRy na xboxa były fajne, ale MSR na DC w tamtych czasach urywał dupę. Pamiętam, że oprócz zajebistej grafiki największe wrażenie zrobiły na mnie radiostacje razem z DJ-ami, jingle'ami itd. Strasznie to klimat jazdy miejskiej budowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sega nie wypuściła Dreamcasta nieco później, być może bardziej powalczył by z PS2


@domin81: Chyba wcześniej? Później by był totalną porażką
  • Odpowiedz
Chyba wcześniej? Później by był totalną porażką


@fervi: Przecież wcześniej była Sega Saturn, która "rywalizowała" bezpośrednio z PSX. Powinni opóźnić premierę Dreamcasta, poprawić hardware i wypuścić równolegle z PS2.
  • Odpowiedz
@domin81: MOIM zdaniem to by nic nie dało. Sega już za czasów PSX ledwo żyła. DreamCast dzięki temu, że nie było PS2 sprzedawał się świetnie. Dopiero upadł jak PS2 przyszedł.
  • Odpowiedz
jedyna konsola, do której mam mega sentyment. głównie za sprawą Shenmue, moja ulubiona seria ever.


@numberxnine: DC to moje pierwsza konsola, więc też sentyment mam ogromny :-) Później było PS2, Gamecube, pierwszy Xbox... ale tego specyficznego feelingu i efektu "wow" co przy makaronie już nie nigdy nie uświadczyłem.

Shenmue robiło wrażenie - narracja, QTE, poniekąd "otwarty świat", ehhh :-)
  • Odpowiedz
@fervi: Konsola była zacna, a exy w 60fps'ach robiły robotę. Feeling jak na automatach :-) Jak to mogło się nie udać...? Przecież PS2 na starcie nie miała szałowych tytułów. Ok, Tekken Tag Tournament robił wrażenie, ale pozostałe tytuły z pewnością nie były system sellerami
  • Odpowiedz
@domin81: Sony miało dobre relacje z firmami, ultra wydajny sprzęt, czytnik DVD, kompatybilność z PSX.
Szkoda, że Sega nie broniła Bleema, bo by DreamCast może "natywnie" miał obsługę gier z PSX

Zaletą DC jest to, że można go emulować bez problemu na smartfonach z przeciętnymi bebechami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zaletą DC jest to, że można go emulować bez problemu na smartfonach z przeciętnymi bebechami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fervi: Po co psuć sobie wspomnienia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@domin81: prawilna konsola. Kilka lat temu kupiłem w fajnym stanie z niezłym zestawem za 200PLN. Do tego na torrentach była jakaś paczka 90GB gier ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz