Wpis z mikrobloga

@Ospen: A to nie jest konwersacja prywatna ? Za prywatną nie powinno być interwencji moderacji, tym bardziej, że wkleiłeś tylko jego odpowiedź a wcześniej mogłeś go ostro prowokować - jak zwykle zresztą to robisz, znając twoją trollowską karierę na wykopie.
  • Odpowiedz
@Ospen: Mogłeś przewinąć ekran konwersacji do jego odpowiedzi - taki screen to dla mnie nie dowód. Niestety nie pokażę Ci tego, gdzie prowokujesz, bo nie mam dostępu do twoich privów - poza tym, szkoda tracić czas na wplątywanie się w twoje trollowane wpisy.
  • Odpowiedz
@Moderacja: Czyli jak prywatnie to najgorsza patologia może realizować chamstwo i prostactwo aż do zablokowania, no ok, skoro taki macie standard to nie będę się kłócił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moooka: A widzisz tam gdzieś suwak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest całość, nie odpowiadam na takie wpisy ani nie marnuje czasu by podobne tworzyć, no ale... jak trzeba to Ty i podobni zawsze sobie coś dorobią, hipokryzjo trwaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanStachZeStalowejWoli: Jeśli skończyłeś wylewanie frustracji to napij się meliski. Ja wyrażam swoje zdanie, nikogo nie prowokuję i nie mam tego na celu, nie odpowiadam za reakcje bardziej lub mniej skrzwionych ludzi i nie zmuszam do czytania moich wypowiedzi, użyj #czarnolisto jeśli Ci nie odpowiada. Nie ma wytłumaczenia dla patologicznego chamstwa i prostactwa jakie prezentują tu niektórzy.
  • Odpowiedz