Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fenrirr: moje kilkuletnie głębsze ( ( )) doświadczenie w tych sprawach podpowiada mi, że no nie zawsze; to tak 50/50, więc możemy sobie zgadywać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Często w wyglądzie dziewczyny jest jakiś jeden element który podpowiada, że jest dzika. Albo to ja nauczyłam się już to wypatrywać. Niecodzienny dodatek; mocniejszy kolor szminki, prowokacyjny makijaż oka. Albo i
  • Odpowiedz
@squash1234: w sumie to taki wariant mi odpowiada po ostatnich doświadczeniach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KHOT: no i są, a że Ty - albo niektórzy z wykopków, nie chcę obrażać imiennie - macie ginekomastię karmioną KFC która mieści się już w stanik i jest większa, to nadal nie jej wina.
  • Odpowiedz
@KHOT: wybaczam, mimo że do nastoletniego chłopca jej daleko w porównaniu do niektórych zdjęć z tagu małocyckowego, ewentualnie mogłeś obracać się w środowisku transów i o tym nie wiedzieć

@squash1234: przyczajony wręcz ( )
  • Odpowiedz
@MissCthulhu: Zdecydowanie mamy inne skale, bo jakby miała odrobinę mniejsze, to by musiały być wklęsłe. A przytyczki osobiste przyjmuję, rozumiem frustrację spowodowaną rozmiarem "brak", jak u pani na zdjęciu.
  • Odpowiedz
@KHOT: to nie jest przytyczka, na mirko obrażają się w różny sposób i nikt nie bierze tego na poważnie; coś jak przyjacielskie dogryzanie sobie. Chyba, że tworzysz taki dystans między sobą a innymi, że wszystko bierzesz osobiście. O moje piersi się nie martw - uciekają z dłoni. Nie dlatego, że są tak małe, że aż #!$%@?ą ze wstydu. Po prostu przestają się powoli mieścić. ;)
  • Odpowiedz