Wpis z mikrobloga

@josedra52: mam kilka znajomych ktorzy to maja, jak powiedziales ze to wieś z tą dziurą zeby bylo widać logo to uslyszem tylko

,,nie znasz sie ziom, etui jest po to tak skonstruowane zeby inni widzieli ze mnie stac,a januszy nie''
  • Odpowiedz
@Dutch: wiem co to znaczy, co wcale nie zmienia znaczenia słowa "Transparentny". I nie uważam, żeby słów zapożyczonych z języków obcych należało unikać. Synonim i tyle. I jeden wyraz i drugi znaczy tyle samo. Wcale nie trzeba promować jednego, kosztem drugiego. To tak jakby się #!$%@?ć, bo ktoś napisał helikopter ...
  • Odpowiedz
@josedra52: ból dupy ? Każdy ale to każdy czymś szpanuje. No i nie po to płaci się tyle hajsu by to zakryć. Choć sama koncepcja etui jest #!$%@?. O wiele lepsze jest przeźroczyste np od spigen
  • Odpowiedz
@josedra52: etui z dziurką na jabłko to wiocha, prawda, nie skazywałbym jednak wszystkich z takim etui na potępienie. Przez jakiś czas pracowałem w bardzo dużym sklepie internetowym z gadżetami tego typu i większość chińskich etui czy to na iphona czy na ipada ma tę dziurkę. To nie wina klienta, że w przystępnej cenie ma do wyboru tylko taką #!$%@?ę :).
  • Odpowiedz
@josedra52: Nie po to się płaci 3 razy więcej niż inni, żeby inni nie widzieli logo. Temat maglowany setki razy, zamykam.


@yggdrasill: boze jakie to snobistyczne, egoistyczne i puste... do tego wlasne selfie na insta - i powiedz mi, ze nie ocenia sie ludzi po tym co robia i noszą i jak się noszą
  • Odpowiedz
Przecież przez tą dziurkę w etui telefon będzie miał "odznaczone" kółko na obudowie, drobne rysy, zabrudzenia itp. Już wolałbym mieć całą obudowę uwaloną niż "odznaczone" te kółko.

ps
ludzie kupują telefon za 3-4k cbl, ale obudowę to najtańszego chińczyka, oryginalne etui i obudowy nie mają takich "okienek" na jabłko (sprawdziłem na stronie apple)

xD
  • Odpowiedz