Wpis z mikrobloga

Różowy oznajmił, że w czwartek idziemy do jej znajomej na urodziny na działkę. WTF?
W żadnym wypadku i że co to za bezbożne praktyki, urodziny wyprawiać w dniu tak ważnego meczu.
Od początku wiedziałem, że te urodziny zaplanowane są tylko po to żeby mnie #!$%@?ć.
A ona że to ją nie obchodzi, że będą tam jej znajomi i mam iść i ją nie interesuje.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Stwierdziłem, że w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze.

  • 25
@grabek992: Spokojnie moja już ex kiedyś wyskoczyła do mnie z tekstem że "Albo wyjazd na mecz albo Ja wybieraj" to tylko zapytała czy jest na pewno usłyszenia odpowiedzi....spakowała się i pojechała ze mną na swój pierwszy wyjazd ;p
@grabek992: masz śmieszną dziewczyną ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomimo tego, że nie jestem jakąś MEGA wielką fanką piłki nożnej, to sama bym nie chciała tego meczu przegapić. Zresztą przecież nie będziesz jedynym zaproszonym facetem? Z pewnością nie tylko Tobie ten termin nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grabek992: zastanów się czy chcesz być z osobą, która bezczelnie stawia cię pod murem mówiąc, że nie obchodzi ją co ty masz do powiedzenia. nie chce psioczyć, ale ja na twoim miejscu poszukałabym PARTNERKI, takiej bratniej duszy. robisz bardzo dobrze idąc do pubu na mecz. ewentualnie w normalnej sytuacji można to jakoś rozwiązać - pojsc normalnie na mecz a przed meczem lub po nim skoczyc na chwile na te uro, co