Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cholera, mirki, mam problem ze sobą. Mam dwadzieścia lat a nic mnie nie interesuje. Nie mam rzeczy, której mógłbym się oddać w wolnych chwilach. Kiedyś ciągnęło mnie do programowania. Jakoś to tam wychodziło, nawet poszedłem na studia informatyczne, ale zapał zgasł. Ponadto trochę przeraża mnie wizja spędzenia życia przed komputerem. Dodatkowo biegałem, jednak ochotę i do tego straciłem. Macie może jakieś pasje, zainteresowania którymi moglibyście się pochwalić? Tylko błagam, nie piszcie o książkach. Potrzebuję czegoś, gdzie będę miał możliwość poznania nowych ludzi (walka z aspołecznością mocno). Co Was wciąga na co dzień? Co robicie jak macie wolny czas? Czym żyjecie poza pracą/nauką?
#zainteresowania #hobby #pasja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może rolnictwo, np. uprawy chmielu, tytoniu, albo - bardziej dochodowe - konopi? :)

A na poważnie - hobby się chyba nie da ot tak wymyślić i zmusić do niego. Pytanie jeszcze, czy masz kasę czy nie na realizację.
A jeśli chcesz do ludzi - proponuję wolontariat na początek :) Jakiś dom opieki na ten przykład.
  • Odpowiedz
Anon: Programowanie to guwno. Nieciekawa praca jak się tym nie interesujesz. Dla piwniczakow w sam raz bo wporzo pieniądze i cały dzień przed kompem ale są ciekawsze zajecia. Powodzenia w szukaniu miejsca na świecie. Szczere powodzenia. Mówie to ja twój towarzysz niedoli

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz