Wpis z mikrobloga

483 132 - 120 = 483 012

Dzisiaj dzień testów.
Ja testowałam nową maszynę, a @jak_to_mozliwe buty spd, dlatego pierwsza część wyjazdu upłynęła nam pod hasłami:

czeeekaaaj!, stóóóóóój! muszę zmienić xyz!

I generalnie na takie testy nie wybiera się trasy 120km ;) Ale jak się odjechało od domu 76km to przecież się nie wrócimy ;)

Niestety mam wrażenie, że sprzedawca mojego roweru po otrzymaniu go od dystrybutora ograniczył się do przykręcenia kierownicy. Reszta wydaje się nietknięta i nieustawiona. Trzy razy spadł mi łańcuch kiedy zmieniałam przednią przerzutkę z mniejszej zębatki na blat.

Rowerek jest mikroskopijny w porównaniu do crossa. Jestem bardziej pochylona, bolą mnie nadgarstki, plecy i tyłek. Nic nie poradzę. Siodło jest twarde jak kamień, więc będę jeździć jak wieśniak z żelową nakładką. Kto bogatemu zabroni?! ;)

A poza tym, to jest super. Zbiera się w momencie, przełożenia chodzą jak marzenie, jest leciutki (podnoszę go jedną ręką) i małych rozmiarów. Hydraulika powoli się dociera i pod koniec wycieczki nawet czułam, że mam hamulce, bo wcześniej to słabo.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #100km nr 11 #wykopfocusclub
Pobierz I.....a - 483 132 - 120 = 483 012

Dzisiaj dzień testów.
Ja testowałam nową maszyn...
źródło: comment_IRnc2LSFQyL36wReW5gy70edsu8N4wna.jpg
  • 26
@Nooamda: Ha! Jesteś pierwszy. Zastanawialiśmy się z @jak_to_mozliwe kto i kiedy jako pierwszy ;) Wczoraj miałam ustawione na poziomicę. Ujechałam z 1,5km i prosiłam możliwego o zmianę w dół. Siodło jest falowane w literę S i nosek uwiera niemiłosiernie nie powiem w co. A co do rowerowego bólu tyłka, to ja tak mam. Wcześniej miałam siodło miękkie i też musiałam mieć nakładkę, teraz jest twarde jak deska i też nie daje
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Ja od razu przerobiłam mój na wyprawowy fitness ;) Gripy ergonomiczne, będą oponki z bieżnikiem, będzie bagażnik jak mi mocowanie przyjdzie (bo jazda z plecakiem to samobójstwo na każdym dystansie), już zamontowałam torbę na kierę no i błotniki - obecnie szukam, ale z marnym skutkiem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)