Wpis z mikrobloga

@yHw0x1c @troflix Po meczu jak nasi pobiegli do Fabianskiego i cieszyli sie blisko trybuny szwajcarskich kibiców, Ci zaczeli rzucać butelkami i kubkami w naszych piłkarzy. Szczesny podniosl jedna z butelek, napil sie i pokazał szwajcarskim kibicom podniesiony kciuk. Zobaczyli to również szwajcarscy pilkarze i do niego podbili z pretensjami.
Wojtek tak, poźniej odpowiadał na pytania o prowokacje:
"Napiłem się napoju którego ktoś mi rzucił, to bym się nie napił. Nawet rozpoznałem co
Zobaczyli to również szwajcarscy pilkarze i do niego podbili z pretensjami.


@troglo: skąd wiadomo że nie podbiegli z powodu cieszenia się pod szwajcarską częścią trybun?
tak wogóle to nie widziałem na żadnej zagranicznej stronie info o tym, tylko polaczki się burzą że szwajcarzy mają problem z powodu gestu szczęsnego
@troglo: z ich perspektywy wyglądało to tak że szczesny pokazuje gest w strone kibicow, pewnie mysleli ze pokazuje srodkowy palec. tak czy siak w zagranicznych mediach nikt o tym nie mowil
@a665321: no nie dziwi mnie, ze takie info zwiazane z polska druzyna sa zwykle na polskich stronach :D pozatym nikt tu sie nie burzy na reakcje szwajcarow, ja sie tylko ciesze jaki z niego smieszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)