Wpis z mikrobloga

MASZ W DUPIE PIŁKE NOŻNĄ - OOO PATRZCIE JAKI ALTERNATYWNY
#!$%@?, logika mirko. Zrozumcie, że to nie żadna alternatywa, tylko część ludzi nie interesuje tak prostacka rozrywka jaką jest oglądanie w tv biegania i kopania piłki. Nie mówcie mi tu, że fani sportu, bo pewnie 90 procent oglądających mistrzostwa przed nimi nawet 5 piłkarzy ze składu by nie wymieniło. Będę z was cisnął bekę do usranej śmierci, z tłumów kolesi #!$%@?ącymi z żubrami i cipsami do kolegów przed meczykiem, z wywieszania flag na balkonach (na święto flagi żodyn nie wywiesił), z loszek udających, że je piłka interesuje, z tych udawanych emocji raz na kilka lat przy okazji mistrzostw. Prości ludzie mają proste potrzeby i to najlepiej widać przy takich wydarzeniach jak teraz. Ci, którzy mają to w dupie i z was, "fanów piłki" kisną to nie żadna alternatywa czy wywyższanie się, tylko po prostu mamy 1000 lepszych rzeczy do roboty. I później te super oburzone rozmówki w robocie czy na ulicy - "Co, nie oglądałeś meczu? ALE PRZECIEŻ TO MISTRZOSTWA I POLSKA GRA!". Z całego serca życzę polskiej reprezentacji wygranej w ME, niech te polackie gęby januszy wszystkich pokoleń będą uśmiechnięte chociaż przez tydzień.
#pilkanozna #bekazpodludzi #euro2016
  • 57
ale cie dupa piecze... ludzie maja radoche, wreszcie cos milrgo w tym smutnym jak #!$%@? kraju. Mniej goryczy zycze, a wiecej usmiechu na buzi i nieprzywiazywania wagi do glupot


@szzzzzz: nie piecze, ale musiałaś użyć tego uniwersalnego argumentu, rozumiem. Ja też żyje w tym smutnym kraju, ale potrafię sobie zorganizować życie tak, że radochę mam na co dzień, a nie od mistrzostw do mistrzostw. Więcej goryczy dostaje od tych fanów piłeczki,
nie wiem wokol jakich ludzi sie obracasz, ze tak reaguja na to, ze nie ogladales meczu.


@szzzzzz: wokół ,zdawałoby się, normalnych. nagle podczas takich wydarzeń wszyscy dostają #!$%@? i zachowują się, jakby oglądanie meczy było obowiązkiem.

Mistrzostwa i wygrane naszych to tez nie jest jedyny powod do szczescia dla tych "fanow pileczki"

jakoś tego nie widać po gębach ludzi i wiecznym narzekaniu.
@Cinkito: Raczej wątpliwe, żeby się podzielił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@numberxnine

1000 lepszych rzeczy


Np. siedzenie i bóldupienie na mirko co? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja fanem piłki nie jestem nawet mnie zbytnio nie interesuje, mecze oglądam dosyć rzadko, składu z pamięci nie wymienię, a jednak wczorajszy mecz był pierwszym, który wywołał we mnie takie emocje. Coś w tym jednak jest. Idź do
W używanych tagach anime, czemu mnie to nie dziwi.


@Cinkito: nie wiem czemu. Dla was całe anime to chińskie bajki, dziewczynki z dużymi oczami i cyckami. To tak, jakby "film" ograniczyć do sensacyjnych z Seagalem. Takie wasze proste myślenie. Jeśli bieganie i kopanie piłki uważasz za coś wspaniałego to ok.
A możesz nie wyciągać zdania z kontekstu tylko przeczytać cały komentarz zanim odpiszesz? xD


@Cinkito: niczego nie wyciągnąłem z kontekstu, jak typowy mirek chciałeś wyśmiać kogoś za anime, ale Ci nie wyszło ;) #!$%@?, raz zapytałem o jakieś dobre animowane sci fi i już dupsko piecze, eh janusze