Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Czołem Mirabelki,
Trochę czasu temu zapowiadałem, że wypływam dookoła świata pod banderą#kiwi360.
Z przyczyn organizacyjnych przesunął się w czasie jej start, a z powodu żmudnych przygotowań nie byłem w stanie ogarnąć wszystkiego. Musiałem się trochę napocić żeby zostać przyjęty do załogi na cały okres czasu tj. około 20 miesięcy jednak się udało. Obiecałem wam wpisy i słowa nie dotrzymałem za co bardzo przepraszam jednak teraz mój udział jest pewny i posiadam wszystkie potrzebne informacje więc chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jak już pisałem w poprzednim wpisie będę tutaj prowadził okresowy dziennik pokładowy.

Wyprawa rusza 28 czerwca br. na pokładzie dzielnego 56 stopowego keczu S/Y Camelot ze Szczecinia. Pierwszym celem jest Antwerpia gdzie 10 lipca zaczynają się regaty Tall Shipp Race i bierzemy w nich udział. Fajnie będzie się regacić u boku takich jednostek jak Pogoria, Dar Młodzieży czy Fryderyk Chopin (co prawda inna klasa ale jednak). Pierwszy 18 dniowy etap kończy się w Lizbonie. Celem finalnym regat jest La Coruna. ! To jest tylko zarys i im dalej w morze tym więcej informacji o portach także proszę o cierpliwość.

Jeśli macie jakieś pytania to chętnie będę odpowiadał do 28 czerwca w miarę regularnie później będę pisał jak tylko mogę (na morzach i oceanach ciężko o wiadro internetu). Będzie pisane o odwiedzionych portach, o kolejnych etapach i ciekawych spotkanych osobach. O ile chcecie żebym pisał :)

#podroze #podrozujzwykopem #zeglarstwo #kiwi360
kacper-sedziak - Cześć Mirki, 
Czołem Mirabelki, 
Trochę czasu temu zapowiadałem, ż...

źródło: comment_qwDIfOades6Tnt7s5IUdkdI5r1pQ76yt.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@urwis69: Ja będę w tym czasie w La Corunie także nie ma szans żeby się spotkać na morzu chociaż kto wie.
@ukrainiec: Teoretycznie turystycznie ale będę pełnił funkcję pierwszego oficera i jak dobrze pójdzie to na 10 miesięcy jako kapitan więc z tego tytułu będzie dużo pracy.
  • Odpowiedz