Wpis z mikrobloga

Punkt widzenia zalezy od niedawnych doświadczeń.
Po outlanderze z 2.0 NA i CVT, wsiadam z powrotem w BMW X3 z 2.0 dieslem i automatem ZF
Teraz wydaje sie byc bolidem: od układu kierowniczego, poprzez zawieszenie, na pozycji za kierownicą kończąc. O silniku i skrzyni nawet nie wspominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sprawie carburatora miałem dzis miła wiadomość od skody - moge zabrac jakiś model z parku prasowego co oznacza moj pierwszy dostęp do aut przeznaczonych stricte dla dziennikarzy. Nic wielkiego - to skoda, ale dla mnie kamień milowy jakby nie patrzeć, w koncu wszystko od a do z robie sam i rok temu zaczynałem od zera.

PS - X3 obiektywnie jezdzi naprawde dobrze
Tutej test: http://carburator.pl/bmw-x3-test/
#carburator
#motoryzacja #samochody
źródło: comment_mY8c4TBEqzbiu0Ylv6B17kG4xUhSEUVe.jpg
  • 9
@macq2309: Skoda z tego co pamiętam (pracowałem tam w latach 2009 i 2010) ma najbardziej dopasiony park samochodów dla dziennikarzy ze wszystkich marek w PL. Z tego co mają na Dziadoszańskiej możesz kilka dobrych testów wycisnąć. Tylko musisz się śpieszyć, bo latem parking pustoszeje prawie do zera, bo dziennikarze muszą czymś rodziny na wakacje zabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak z ciekawości, skąd brałeś teraz auta do
@valdo: dealerzy, znajomi, wypożyczalnie.
Umówiony jestem na jeden samochod by sprawdzić jak bedzie wygladała współpraca. Jesli bedzie ok to moge liczyć na wiecej, wiec bede sie starał zrobic dobre materiały cokolwiek dostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macq2309: Od siebie polecam przetestować Fabię II RS. To najtańszy dzikus wśród hothatchy i potrafi wywołać uśmiech na twarzy.
Jak Ci się uda to Superb 3.6 też jest naprawdę wart uwagi.