Wpis z mikrobloga

Ostatnie tygodnie ze względów zdrowotnych spędziłam w domu więc nie za bardzo przejmowałam się wyglądem. Kilka dni temu zaczęli się do mnie odzywać w sprawie rozmów kwalifikacyjnych, więc zapowiadało się na powrót do pracy i życia. Szykując się na jedną z nich spostrzegłam, że zamiast włosów mam straszne siano, wyrok - fryzjer. Ogólnie fryzjer to zawsze traumatyczne przeżycie, ale byłam dobrej myśli, szłam do młodych babeczek w ładnie wyglądającym salonie więc byłam dobrej myśli.
W zimę gadałam z koleżanką o tym, że dobrze byłoby mi w krótkich włosach (takich do ramion/łopatek podczas gdy normalnie mam do pasa prawie)

Nie przeciągając, idę sobie dziś dziarsko do fryzjera gadając od wejścia z fryzjerką (krótkie włosy) że w sumie to ostatnio myślałam, że chciałabym ściąć je podobnie jak ona ma, ale się boję więc tylko końcówki na świeżo itd. Fryzjerka oceniła fachowym okiem, że końcówek będzie trzeba uciąć 5-6cm bo włosy zniszczone. Dobra, spoko, nie ma sprawy, w sumie taka ilość to mało więc powiedziałam, żeby cięła śmiało jeszcze więcej jeśli trzeba. No i tak cięła. I cięła. I mówię, że jeszcze trochę, i trochę i jeszcze, cieniowanie, pazurki, srurki, tutaj poprawić, tutaj jeszcze leciutko, tam kawałeczek.

I mam krótkie włosy, takie do jakich nie chciałam ścinać bo się bałam xD
Dzisiaj mi się podoba, ale kto wie czy zaraz nie będzie płaczu :D (picrel)


TL;DR - poszłam do fryzjerki z włosami do pasa mówiąc że boję się ściąć do ramion i niechcący wyszłam z włosami do ramion.

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #fryzjer #wlosy #truestory
parasolki - Ostatnie tygodnie ze względów zdrowotnych spędziłam w domu więc nie za ba...

źródło: comment_EYcfOhDLfn9VDduRLCQ1aPp2ZBul1Mar.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@parasolki: taka długość jest mega, łatwo się układają i są urocze. ()

też miałam takie długie włosy jak Ty, ale mi się znudziły, to obcięłam na chłopaka, wiesz takie pixie hairstyle z grzywką, teraz mam do cycka i zapuszczam znowu do pasa xD
  • Odpowiedz
@Catttana: rano jeszcze miałam takie, że robiłam sobie warkocz na boku który sięgał do żeber albo koka który był wielkości piłki ręcznej, a teraz taki mały pierdek-kok albo warkocz przełożony dwa razy. po prostu przyzwyczajenie i nie wiem jak je związać żeby działało. to jest na minus. na plus to, że nie muszę wiązać bo są wygodne. w sensie nie wpadają do talerza jak jem, a do jedzenia zawsze związane
  • Odpowiedz
Ogólnie fryzjer to zawsze traumatyczne przeżycie


@parasolki: Ja fryzjerów omijam szerokim łukiem, nawet grzywkę tnę sama;)

to obcięłam na chłopaka, wiesz takie pixie hairstyle z grzywką


@pierozkowyviking: Superurocze są takie fryzury:) Sama jednak wciąż pamiętam horror jak włosy mi odrastały po chorobie i stwierdziłam, że już nigdy nie będę nosiła krótszych niż do łopatek:)
  • Odpowiedz
@parasolki: Też miałam takie do pasa i obcięłam je do ramion - uważam, że to najlepsza decyzja w życiu. Łatwiej o nie dbać. I powiem Ci, że nie tęsknie za warkoczami, za to w końcu mogę robić koki, które się nie rozpadają pod ciężarem włosów :-)
  • Odpowiedz
@Name_in_progress: @Dinth: czemu? :D
rozmawiałam z nim na ten temat to nie miał zdania. już ostatnio zbluzgał moje buty i to nie pierwsze i nie ostatnie, więc raczej przyjmie to ze stoickim spokojem jak wszystko :D

jak są pomiędzy takim bobem a krótkimi to masakra x.x


@pierozkowyviking: moja mama mówiła, że to jest powód dla którego jak raz ścięła włosy na chłopaka to już tak zostało na zawsze. + fryzjerka mówiła, że bardzo ciężko rosną
  • Odpowiedz
@Dinth: Bo nie wiem czy zauważy i mnie wyrzuci i czy nie zauważy i ja się wyprowadzę :D

W pierwszym przypadku - to tylko włosy. W drugim - nie stanie się nic czego bym się nie spodziewała. c:
  • Odpowiedz
@parasolki:
Jak już mnie zawołałaś to się wypowiem.
Mi taka długość się podoba, ale generalnie przy twarzy, którą uznaje za ładną, to akceptuję włosy od bardzo krótkich do dłuższych.
Chociaż dłuższe mają pewną zaletę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to muszę sam to zobaczyć,
  • Odpowiedz
@Dinth: Raczej pytanie - który rozsądny facet rozstałby się z kobietą dlatego że ścięła włosy? Wiadomo, długie mogą podobać się bardziej, i zrozumiem to nawet w momencie kiedy kobieta ścięłaby się "na chłopaka", bo może przestać być atrakcyjna fizycznie, zmienia się wygląd twarzy itd, ale ja z przodu wyglądam niemalże identycznie, tylko z tyłu widać, że są krótkie. Więc w zasadzie wyglądam tak samo. Raczej nie ma znaczenia w tym temacie. Poza tym nie wszyscy lubią długie, niektórzy lubią bardzo krótkie, a innym to w sumie lotto.

ale generalnie przy twarzy, którą uznaje za ładną, to akceptuję włosy od bardzo krótkich do dłuższych.


@flager: nie każdemu
  • Odpowiedz
jaką podróż, o co chodzi? :P


@parasolki: Na wykopparty.

Można wkleić gumę do żucia i patrzeć jak świat płonie? :D

Jak ktoś lubi takie fetysze, to można i tak, mnie tam kręci co innego (
  • Odpowiedz
@parasolki:

Raczej pytanie - który rozsądny facet rozstałby się z kobietą dlatego że ścięła włosy?

Pewny siebie?

Wiadomo, długie mogą podobać się bardziej, i zrozumiem to nawet w momencie kiedy kobieta ścięłaby się "na chłopaka", bo może przestać być
  • Odpowiedz