Wpis z mikrobloga

Pewnie już było, no ale muszę się na ten temat wypowiedzieć.
Co za #!$%@? ameby umysłowe. xDD Urodziłeś się z penisem - jesteś facetem, masz od urodzenia waginę - jesteś kobietą. Pomijam wszelkie hemafrodyty i inne wyjątki natury, bo ich jest pewnie mniej niż procent na całym świecie. Takich ludzi powinno się leczyć. #!$%@?, nie mieć płci. Jak ślimaki. xDDD
#bekazlewactwa #bekazpodludzi otaguję #lgbt żeby ktoś mi napisał dlaczego się mylę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 22
Co za #!$%@? ameby umysłowe. xDD Urodziłeś się z penisem - jesteś facetem, masz od urodzenia waginę - jesteś kobietą. Pomijam wszelkie hemafrodyty i inne wyjątki natury, bo ich jest pewnie mniej niż procent na całym świecie. Takich ludzi powinno się leczyć. #!$%@?, nie mieć płci. Jak ślimaki. xDDD


@1984: O #!$%@?, ale ci Jutub zasadził bolca w zad. Widzę u ciebie potężny ból dupska teraz. Niestety nie wspomogę cię maścią
odwieczne prawa natury.


@1984: Weź nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia. Gdy byłem mały to już wtedy czytałem mity i legendy greckie i rzymskie i tam było całe mnóstwo o kopulacji pomiędzy osobnikami tej samej płci. Skoro do dziś nie wyginęło, to najwyraźniej jest zgodne z naturą. Odeślę cię również do świata zwierzęcego. https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t 1500 gatunków. I ty mi coś mówisz o odwiecznych prawach natury?
odwieczne prawa natury


@1984: Oho, naturalista się trafił, siedzący przed bardzo naturalnym komputerem, ubrany w ciuchy z naturalnych tworzyw sztucznych, siedzący w naturalnym betonowo-ceglano-szklanym budynku.

Trzeba być rzeczywiście podczłowiekiem żeby nie identyfikować się z żadną płcią

Powiedz mi w takim razie, jaką płeć ma ktoś cierpiący na zespół niewrażliwości na androgeny.
@B_P_R_D: zapominasz o jednym. Nikt by się tym nie chwalił i robił z tego powodu do dumy gdyby go nie #!$%@? i dyskryminowano przez x lat. Nikt #!$%@? nie robi tego z blond włosami, małym wzrostem, niebieskimi oczami. (nie na taką skalę), bo #!$%@? nikt za to nie wieszał, skazywał na ostracyzm, kpił, etc.

Poza tym chodzi o dumę z odwagi życia ze sobą w zgodzie mimo tego, że naraża się