Wpis z mikrobloga

@Azot: jak to bez logicznego powodu ? chodzi mi o to że nie wiem jak można być dumnym z tego że jest się chorym, przekazują fałszywe informacje i dostają łapki w dół i tyle
  • Odpowiedz
@Jurigag: cóż, podejrzewam że niejednemu niemcowi też się w głowie nie mieści jak można być dumnym z bycia polakiem tak jak ahmedowi się nie mieści że ktoś może być dumny ze jest katolikiem. No ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@Azot: to twierdzisz że niemiec nie jest np dumny z tego że jest niemcem ? ale masz idiotyczną logikę, problem w tym że ci ludzie są dumni z tego że są chorzy a nawet o tym nie wiedzą, nikt ich o tym nie uświadomił że mają bardzo trudno uleczalną chorobę albo po prostu nie chcą jej leczyć, to tak jakby być dumnym z tego że jest się podefilem albo mordercą
  • Odpowiedz
@Jurigag: twierdze że każdy człowiek może być dumny z czegokolwiek #!$%@? uważa i żaden #!$%@? nie ma prawa mówić że inna narodowość, wyznanie czy orientacja w jakiś sposób umniejsza czyjeś człowieczeństwo (w tym wypadku jej przejaw, "normalność")
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: ale ja nie hejtuje tego filmu, niech się przyznają jak tak bardzo chcą, ale nie jest żadnym powodem do dumy to że jest się chorym, w takim razie powiedz mi np jaki jest racjonalny powód by hejtować hitlera, albo ludzi którzy są pedofilami czy mordercami ?
  • Odpowiedz
@Pavvlikowsky: przed 1974 rokiem nią był, mam rozumieć że nagle co ? przestało nią być bo tak sobie ktoś zagłosował ? nawet mnie nie rozśmieszaj, normalni ludzie nie są homoseksualistami, także jest to choroba, chociażby to jest argumentem
  • Odpowiedz
@Jurigag: Nawet jak już zakładasz, że to jest choroba - to jest "nieuleczalna". Stąd robienie problemów tym ludziom przez rzeczy, nad którymi nie panują to czysta głupota, bez względu czy homoseksualizm jest chorobą, czy też nie jest. Jeszcze większą głupotą jest nienawiść i agresja do takich ludzi, czy ostracyzm, czy cokolwiek co sprawia, że będą czuć się jak gówno przez swoją orientację.

Stąd przyznanie się otwarcie do bycia lgbt jest
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: no to tak samo przyznanie się do bycia pedofilem, mordercą czy popierania faszyzmu jest tez powodem do dumy bo to odważne, za 30 lat okaże się że pedofilstwo to nie choroba i bedą potem umieszczali takie filmy, potem za kolejne 30 lat okaże się że mordercy to też normalni ludzie itd itp w takim kierunku to wszystko zmierza, ja nie szerzę nienawiści czy agresji, ale to że ktoś jest
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: jak to jest nieszkodliwy ? jak będziemy to propagować to więcej dzieci zacznie na to patrzeć, spowoduje to ich deprawacje, zaczną sami przyjmować takie idee, a za 50 czy 100 lat doprowadzi to do wzrostu odsetek liczby takich osób i spadku liczby osób na świecie z oczywistych powodów, a za kilka/kilkanaście tysięcy lat wybuchnie z tego powodu wojna i spowoduje to upadek ludzkości
  • Odpowiedz
@Jurigag: Jakie dzieci, jaka deprawacja, jaki wzrost liczby takich osób? Uważasz, że homoseksualizm się rozprzestrzenia?

@Klofta: W ogóle komentarz nie do mnie, bo to nie ja prosiłem o definicję w tym wątku. Po drugie:

Zaburzenia psychiczne – ogół zaburzeń czynności psychicznych i zachowania, zwykle będących źródłem cierpienia lub utrudnień w funkcjonowaniu społecznym


Homoseksualizm nie jest źródłem cierpienia ani nie utrudnia funkcjonowania społecznego. Homofobia za to tak :)
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: jak najbardziej utrudnia to funkcjoniwanie społeczne, nie jest się normalnym, ciężej o pracę, normalne funkcjonowanie z innymi ludźmi itp itd

jeśli twierdzisz że jeśli u dziecka 5 letniego obejrzenie takiego filmu nie będzie powodowało deprawacji no to nie mamy chyba o czym dyskutować, czarnolisto leci z miejsca

jak wytłumaczysz racjonalnie 5 letniemu dziecku czemu ten pan jest ubrany jak pani, albo czemu ci dwaj panowie się całują ?
  • Odpowiedz