Wpis z mikrobloga

@MrSzatanek: napisałem że chciałbym by wygrywali. Tylko #!$%@? "szwajcaria to żaden przeciwnik, hur dur zapraszamy na kolejny etap " to cholerne niedocenianie przeciwnika i paskudna buta. A taka postawa u naszych za każdym razem się mściła.
Wyszli z grupy i już zaczynają się przechwałki. Piłkarze wypowiedzieli się fajnie ale to co odwalają dziennikarze czy eksperci...
@thewickerman88: Nie. "pompowanie balonika" to wymysł malkontentów januszy, którzy przez wiele lat byli dumni i przygotowani na rzucanie #!$%@?, jedzenie bigosu i krzyczenie "nic się nie stało" a tu psikus, bo fajnie grają. Zawiść ludzka nic więcej. Niektórzy nawet wprost piszą, że czekają tylko, aż to jebnie. To żałosne.
@thewickerman88: Ach, no tak, bo motywacja i wiara w naszą reprezentacje, to pompowanie balonika? Lepiej narzekać i poczekać aż drużynie jebnie morale do zera i wtedy płakać, że mecz przegrany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brakuje tylko kogoś, kto powie, że przesadą są flagi na samochodach, w oknach itd.
@MrSzatanek: ehhh napisałem że nie podoba mi się lekceważenie przeciwnika (nie to nie jest motywacja i nie jest pozytywne) Narzekałem na ich grę? Powiedziałem cokolwiek złego o reprezentacji?
Trollujesz czy na siłę szukasz kogoś kto nie wierzy w drużynę? Nie wyszło z bigosem i "nic się nie stało" to próbujesz z tematem flag? ( ͡° ͜ʖ ͡°)