Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

Ponownie szukam, zglądam, poszukuję!

Potrzebuję kogoś do - jak na razie - jednorazowej współpracy (możliwe, że w przyszłości wpadnie coś jeszcze. I to może wpaść sporo pod warunkiem, że będzie nam się dobrze współpracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Z poprzednią osobą ( mój ostatni wpis na mirko ) z którą zacząłem współpracę, ostatecznie nie udało się dokończyć projektu. Głównie z winy czasu i niepewności klienta, a dokładniej rozjazdów w terminach. Aktualnie terminy są już bardziej konkretne, jednak wspomniany Mirek w tych terminach jest niedostępny ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Dlatego też potrzebuję kogoś nowego.

Robota do wykonania to animowany bannery reklamowe. 5 różnych produktów. Każdy po 8 rozmiarów. Ja przygotowuję projekt graficzny (już właściwie większość jest gotowa), a potrzebuję kogoś kto pomoże - za stosik cebulionów - z zanimowaniem go. Nie ukrywam, że przy okazji chętnie bym się poduczył czegoś z #html5 i #javascript i każdej innej przydatnej do tego technologi :)

Prawdopodobnie sam bym dał radę to ostatecznie zrobić, bo technologie nie są mi zupełnie opce, ale tutaj zależy mi na czasie, a ja znając siebie więcej czasu bym grzebał niż to warte. Więc przydał by się porządny specjalista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stosik cebulionów jest już mniej więcej ustalony. Więcej szczegółów na priv.

#webdev, #photoshop, #grafika, #reklama, #damprace, #html, #html5, #javascript, #niewiemjaktootagowac, #kiciochpyta, #pytaniedoeksperta, #strzelamtagaminaprawoilewo
  • 4
@rbielawski: Tak jest jak się kopiuje stary wpis w którym już ktoś wskazał mi ten błąd :P

Odpowiem tak samo jak poprzednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Aaaaaa... Jaki wstyd, o matko ( ͡° ʖ̯ ͡°) i edytować już nie mogę, bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°). Kajam się po stokroć (シ)シ"

A tak poważnie. Zrobiłem błąd i jest mi