Wpis z mikrobloga

Mireczki chciałbym sobie sprawić jakiegoś T2 na kategorię B (RS lub NSR - może jakieś alternatywy?). Stąd moje pytanie: czy w Lublinie można gdzieś się podszkolić na 125? Interesuje mnie kilka godzin w siodle. Prawko na A planuję zrobić w przyszłym roku, na razie 125 mi wystarczy. Przeglądałem google (wyskakuje jedynie wwa), dzwoniłem do WORDu (brak).

Chciałbym wykupić kilka godzin, bo moje doświadczenie to jedynie kilkadziesiąt km na sedesie i 200 metrów na cbr125 po parkingu ()

#lublin #motocykle
  • 12
@Ja_prawie_nie_klamie: Była połówka w planach, ale muszę przełożyć robienie kat A na przyszły sezon. Dlatego do momentu zdania prawka chcę ćwiczyć jazdę na 125, bo może uda się przeskoczyć od razu na 650SV. Choruję na wersję z pełną owiewką, ale jeszcze nie siedziałem na niej :D
@zly_dzien: Dzięki. To dobry trop. Na razie znalazłem jedną szkołę z taką ofertą, szukam dalej.

Jeszcze jedno pytanie: czy plac ma duże znaczenie? Uczyłem się yariską na nierównym placu, pełnym gałęzi i piasku. Na czterech kołach mi to nie przeszkadzało. W tym przypadku omijać szerokim łukiem czy pchać się, bo drogi też nie są najlepsze?
@DBF2B: Robisz smaka :D Chętnie się przymierzę jak już będę potrafił coś. Tylko będziesz mi musiał wyjechać z tego piachu, bo się trochę cykam.

@Stitch: Patrzyłem, ale trochę przeraża mnie wiek tych maszyn i ogólne wrażenie ze zdjęć w ogłoszeniach. Dlatego też interesują mnie głównie końcowe lata JC22 i trzecia generacja RS. Przeglądałem ogłoszenia i jest tego sporo. Trochę się dowiadywałem na temat tego jak testować przy zakupie te modele.